پیشنهاد نوروزی ایبنا برای کودکان و نوجوانان

آشنایی کودکان با چهار وسیله مهم در نوروز

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۹ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۴۲
 
 
ایبنا به کودکان پیشنهاد می‌دهد بخشی از وقت خود را در ایام عید نوروز به مطالعه مجموعه 4 قصه «ماشین کوچولوهای من» نوشته بتینا پترسن با ترجمه حسین فتاحی اختصاص دهند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) کودکان می‌توانند در نوروز مجموعه 4 قصه «ماشین کوچولوهای من» نوشته بتینا پترسن و ترجمه حسین فتاحی را بخوانند و با چهار وسیله مهم و تاثیرگذار در زندگی شهری آشنا شوند.
 
بچه‌ها از بدو تولد، سعی می‌کنند با محیط اطرافشان آشنا شوند. این یادگیری، از سن سه تا چهار سالگی سرعت می‌گیرد و سوال‌های بچه‌ها هم بیشتر می‌شود. مجموعه 4 قصه «ماشین کوچولوهای من» شامل داستان‌های کوتاه و آموزنده یک ماشین کوچولوی بامزه و دوست داشتنی است که کمک می‌کند تا بچه‌ها با چهار وسیله مهم و تاثیرگذار در زندگی شهری آشنا شوند.
 
این مجموعه دربرگیرنده 4 داستان با عنوان‌های «ماشین کوچولوی آبی»، «لودر کوچولوی نارنجی»، «اتوبوس کوچولوی زرد» و «ماشین کوچولوی آتش نشانی» برای کودکان گروه سنی «الف و ب» است.
 
در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: «کار این ماشین کوچولوی قرمز رنگ این بود که وقتی جایی آتش می‌گرفت، آژیر می‌کشید و آتش نشان‌ها را به آنجا می‌برد. یک روز ناگهان، تلفن ایستگاه آتش نشانی زنگ زد: زینگ...زینگ. یکی از پشت تلفن گفت: کمک! کمک! مزرعه ما آتش گرفته!...»
 
واحد کودک و نوجوان انتشارات ذکر، مجموعه 4 قصه «ماشین کوچولوهای من» را در قالب 48 صفحه مصور رنگی با شمارگان هزار نسخه و قیمت 35 هزار ریال منتشر کرده است.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 219965