انتشار مازهای آسان آموزشی برای تقویت هوش کودکان

 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۱۰
 
 
انتشارات ذکر، چاپ هشتم مجموعه دو جلدی «پیچ در پیچ» دربردارنده مازهای آسان آموزشی را به کوشش فهیمه سیدناصری برای تقویت هوش کودکان منتشر کرد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) مجموعه چهار جلدی «پیچ در پیچ» دربردارنده مازهای آسان آموزشی است که به کوشش فهیمه سیدناصری برای تقویت هوش کودکان پیش دبستانی تهیه و تنظیم شده است.
 
پیدا کردن راه حل‌های ماز(مارپیچ، هزارتو و لابیرنت) برای کودکان تمرینی است به منظور یافتن راهی که زودتر به نتیجه برسند. در جریان این جست‌وجوی سرگرم کننده که توام با نشاط و هیجان و جذابیت است، فرصت کسب مهارت‌های زبانی، ریاضی و تقویت هوش و حافظه برای کودکان نیز فراهم می‌شود.
 
کودکان می‌توانند با رنگ‌آمیزی نمونه‌های مورد علاقه خود در مجموعه چهار جلدی «پیچ در پیچ» اوقات فراغت شیرین و کارساز داشته باشند.
 
جلدهای اول و دوم این مجموعه شامل مازهای آسان آموزشی و جلدهای سوم و چهارم آن نیز دربردارنده مازهای آموزشی است که در قالب معماهای هزار تو مطرح می‌شود.

واحد کودک و نوجوان انتشارات ذکر، چاپ هشتم مجموعه چهار جلدی «پیچ در پیچ» را در قالب 24 صفحه با شمارگان هزار و 500 نسخه و بهای 12 هزار ریال برای هر جلد منتشر کرده است.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 220510