آموزش مفاهیم کاربردی با تصویر و شعر به بچه‌ها

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۳
 
 
مجموعه هشت جلدی «بیا بیا تماشا» برای آموزش مفاهیم کاربردی به همراه تصویر و شعر به بچه‌های 2 تا 7 ساله از سوی انتشارات ذکر، روانه بازار کتاب شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) مجموعه هشت جلدی «بیا بیا تماشا» نوشته نیکلا توکسورث با ترجمه طاهره شاه‌محمدی تلاش می‌کند با تصویر و شعر، مفاهیم کاربردی را به بچه‌های 2 تا 7 ساله(مهدکودک و مراکز پیش دبستانی) بیاموزد.
 
این مجموعه شامل تصاویر و عکس‌های مختلف از مفاهیم کاربردی است که برای آموزش کودکان از سنین 2 تا 7 سال است و موضوعاتی چون شناخت رنگ‌ها، آب و هوا، شمارش اعداد، آشنایی با حیوانات مختلف، یادگیری متضادها، اندازه‌ها، اشکال و وسایل نقلیه که با دسته‌بندی هدفمند همراه شعرهای کودکانه و توضیحات ساده در مجلدهای جداگانه گردآوری شده است را به صورت غیرمستقیم به آنها می‌آموزد.
 
این مجموعه هشت جلدی با عنوان‌های «شناخت رنگ‌ها، شناخت شکل‌ها، شناخت متضادها، شناخت اندازه‌ها، شناخت و شمارش اعداد یک تا 10، شناخت وسایل نقلیه، شناخت آب و هوا و پدیده‌های طبیعی، شناخت حیوانات» با شمارگان دو هزار نسخه و قیمت 25 هزار ریال برای هر جلد و همچنین در قالب یک مجلد با شمارگان دو هزار نسخه و قیمت 140 هزار ریال از سوی بخش کودک و نوجوان موسسه نشر و تحقیقات ذکر(کتاب‌های قاصدک) منتشر شده است.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 246850