ماهی چاق گنده‌ من دوباره به کتابفروشی‌ها رفت

 
تاریخ انتشار : شنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۶
 
 
انتشارات پرتقال جلد دوم مجموعه داستان پرماجرای «ماهی چاق گنده‌ من که زامبی شد» با عنوان «دم باله» نوشته مو اُهارا را با ترجمه الهام فیاضی برای بار دوم چاپ کرد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، انتشارات پرتقال جلد دوم مجموعه داستان پرماجرای «ماهی چاق گنده‌ من که زامبی شد» با عنوان «دم باله» نوشته مو اُهارا و ترجمه الهام فیاضی به چاپ رسانده است تا مخاطبان و طرفداران این زامبی ماهی دوست داشتنیِ قرمز رنگ، ادامه ماجراهای او را دنبال کنند.
 
در جلد نخست این مجموعه، ماهی چاق گنده، که اسمش فرانکی بود و به دست مارک برادر بزرگتر تام، طی یک آزمایش خطرناک نفله شد و تام برای نجات جان او با شوک الکتریکی او را تبدیل به یک زامبی ماهی ترسناک کرد. زامبی ماهی‌ای که قدرت هیپنوتیزم کردن دیگران را داشت و می‌توانست آنها را هم مثل خودش تبدیل به زامبی کند.
 
در جلد دوم این کتاب تعطیلات هیجان‌انگیز کنار دریا شروع شده است ولی برخلاف هرسال، ساحل خلوت و اتاق‌های برج فانوس خالی است. مارک هم نقشه‌های خبیثانه دارد اما فرانکی و تام حواسشان را جمع کرده‌اند؛ ولی هیچکدام نمی‌دانند که قرار است با یک مار ماهی زامبی برق‌دار بدجنس مواجه شوند. انگار خود مارماهی‌ها کم برق دارند که حالا قرار است یک مارماهی برق‌دار تبدیل به زامبی هم بشود. طبیعی است که می‌تواند خیلی خطرناک و ترسناک باشد.
 
مو اُهارا این‌بار هم تلاش کرده با خلق داستانی خلاق و حادثه‌ای مخاطبان را سرگرم ماجراهای ماهی قرمز رنگ دوست داشتنی‌اش کند، و البته بسیاری ماجراهای دیگر که به دست تام و برادر دانشمندش قرار است رقم بخورد.
 
«ماهی چاق گنده‌ من که زامبی شد» از جمله کتاب‌های سرگرم کننده و ماجراجویانه‌ای است که نشر پرتقال برای سرگرم ساختن مخاطبانی که به دنبال داستان‌های علمی تخیلی و ماجراجویانه هستند منتشر کرده است. همچنین بنا بر گفته ناشر، جلد سوم این مجموعه نیز در راه است و مخاطبان این زامبی ماهی خوش‌قلب و رفیق‌باز قرار است به زودی در جریان باقی ماجراهای او و تام مارک و باقی دوستان قرار بگیرند.
 
کتاب از تصاویر سیاه و سفید پرکنشی برخوردار است که نه تنها برای مخاطب کودک و نوجوان آن را پرکشش می‌سازد، بلکه وقایع داستان را به شکل انیمیشنی انرژیک و دینامیک به مخاطبان خود عرضه می‌کند.
 
انتشارات پرتقال جلد دوم «ماهی چاق گنده‌ی من که زامبی شد» را در قطع رقعی در 204 صفحه با شمارگان هزار نسخه و قیمت 12 هزار تومان به بازار کتاب کودک و نوجوان عرضه کرده است.
 
این کتاب که مناسب مخاطبان 10 سال به بالا است، در نمایشگاه کتاب با تخفیف ویژه‌ نشر پرتقال که بن‌های این تخفیف در سایت انتشارات پرتقال در دسترس مخاطبان قرار گرفته است، در نمایشگاه کتاب عرضه خواهد شد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 247204