«اسرار فضانوردان باستانی» فاش شد

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۴
 
 
محسن ایمانیان با تکیه بر اطلاعاتی پیرامون سنگ‌ها در فرضیه بیگانگان فضایی کتاب «اسرار فضانوردان باستانی» را به رشته تحریر درآورده است.
 
به‌گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، کتاب «اسرار فضانوردان باستانی» نوشته دکتر محسن ایمانیان در حوزه نوجوانان منتشر شده و به بررسی وجود سفینه‌ها و فضانوردان در سیارات دیگر پرداخته است. اصل مورد نظر در نگارش کتاب بر پایه تخیل بوده طوری که این کتاب از وجود موجودات فضایی پا فراتر نهاده و به بررسی سفر فضانوردان در دوران قبل از پیدایش انسان‌ها بر روی زمین پرداخته است.  

زمین قبل از انسان موضوعی است که از دیرباز تاکنون مورد توجه کیهان‌شناسان و تاریخ‌دانان علوم است. پاسخ به این سوال که آیا افراد یا موجوداتی قبل از پیدایش انسان به زمین، سفر کرده‌اند؟ خود موضوعی است که بارها توسط دانشمندان تحقیق و بررسی شده است و در مواردی به پاسخ‌هایی از قبیل وجود موجودات زنده در تب‌اخترها یا پالسارها رسیده‌اند که اولین بار توسط جاسلین بل برنر و آنتونی هیوش از دانشگاه هاروارد مطرح و خیلی زود رد نظریه آنها منتشر شد.

این نظریه که فضانوردان باستانی در زمان‌های گذشته از کره زمین دیدار کرده‌اند برای همه ما می‌تواند جالب و هیجان‌انگیز باشد. اگرچه هنوز در درستی آن بحث‌های فراوانی وجود دارد و هرسال سمینارها و جلسات گوناگونی در سراسر اروپا و آمریکا پیرامون آن برگزار می‌شود.

از آنجا که آگاهی یافتن نوجوانان از جزییات این نظریه می‌تواند دانش آنها را افزون‌تر سازد. در این کتاب سعی شده است مدارک و اطلاعات مربوط به نظریه (فضانوردان باستانی) از منابع مختلف گردآوری شود و همراه با تصاویر متنوعی در اختیار علاقه‌مندان قرار گیرد.

کتاب «اسرار فضانوردان باستانی» مرجع کامل نظریه فضانوردان باستانی با بیش از 146 تصویر زیبا و بی‌نظیر است و توسط انتشارات سبزان منتشر شده است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 247787