چطوری از مادربزرگ و پدربزرگ مراقبت کنیم

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۱
 
 
کتاب‌های «چطوری از مادربزرگ مراقبت کنیم» و ‌«چطوری از پدربزرگ مراقبت کنیم» نوشته جین ریگان به صورت دو زبانه (فارسی-انگلیسی) از سوی انتشارات خط خطی منتشر شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) «چطوری از مادربزرگ مراقبت کنیم» و ‌«چطوری از پدربزرگ مراقبت کنیم» دو اثر از جین ریگان است که لی ویلدیس آنها را تصویرگری کرده و از سوی موسسه دیده‌بان برای کودکان ترجمه شده است. این کتاب‌ها به صورت دو زبانه (فارسی-انگلیسی) از سوی انتشارات خط خطی منتشر شده است.

در این کتاب‌ها در قالب داستانی درباره چگونگی برخورد با پدربزرگ یا مادربزرگ به صورت غیرمستقیم به کودکان آموزش داده می‌شود که چگونه باید کارهای مختلفی که به آنها مربوط می‌شود مانند خوابیدن، رفتار با دیگران، پارک رفتن و ... را به درستی انجام دهند و در واقع از خودشان مراقبت کنند.

در بخشی از کتاب «چطوری از مادربزرگ مراقبت کنیم» می‌خوانیم: «از سرسره قوس دار و سرسره مارپیچ سربخورید. اگر خیلی احساس شجاعت کردید بلندترین سرسره را امتحان کنید. مامان‌بزرگ را روی تاب هل دهید ولی نه خیلی محکم. به او یادآوری کنید که پاهایش را جمع کند. به اردک‌ها غذا بدهید. به او نشان دهید که چگونه به اردک‌های خجالتی کمک کند که کمی غذا گیرشان بیاید.

فراموش نکنید یک پرستار خوب همیشه قبل از اینکه وقت رفتن برسد می‌گوید «پنج دقیقه دیگر می‌رویم!» وقتی به خانه بازگشتید کارهای بامزه دیگری را برنامه‌ریزی کنید.»
 
انتشارات خط خطی، کتاب‌های «چطوری از مادربزرگ مراقبت کنیم» و ‌«چطوری از پدربزرگ مراقبت کنیم» را در قالب 24 صفحه مصور رنگی با شمارگان هزار نسخه و قیمت 100 هزار ریال برای هرجلد منتشر کرده است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 249080