چاپ کتاب‌هایی برای هوش‌آزمایی کودکان

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۰
 
 
​مجموعه ده جلدی «کتاب کار آموزش الفبای انگلیسی» با نویسندگی و تصویرگری آنا مارتین لارانجا و بازنویسی و ترجمه روژین گودرزی از سوی انتشارات خط‌خطی منتشر شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)؛ مجموعه 10 جلدی «کتاب کار آموزش الفبای انگلیسی» با نویسندگی و تصویرگری آنا مارتین لارانجا و بازنویسی و ترجمه روژین گودرزی به‌تازگی از سوی انتشارات خط‌خطی برای هوش‌آزمایی گروه سنی «ب» منتشر شده است.
 
«کتاب کار آموزش الفبای انگلیسی» با نه تمرین مختلف در هر جلد که همه براساس آموزش حروف الفبای انگلیسی است. بچه‌ها را با این حروف آشنا می‌کند تمرین‌های این کتاب شامل نقطه‌چین، شمارش، مارپیچ، رنگ‌آمیزی و ... است این کتاب با حس بالارفتن اعتمادبه‌نفس در یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان بالای سه‌سال می‌شود.
 
کودکان در این کتاب‌ها که به‌صورت دوزبانه منتشر شده‌اند می‌توانند با رسم خط یا انگشت و یا بیان اختلافات بین تصویرهای مختلف ضمن آشنا شدن با حروف الفبای انگلیسی با شمار اعداد و همچنین حیوانات مختلف و رنگ‌ها آشنایی پیدا کنند.
 
همچنین تصاویر موجود در هر کدام از جلدهای این مجموعه سبب ترغیب بچه‌ها به یادگیری می‌شود.
 
مجموعه 10 جلدی «کتاب کار آموزش الفبای انگلیسی» در قالب 20 صفحه مصور رنگی با شمارگان 500 نسخه و قیمت 45هزار ریال برای هر جلد از سوی انتشارات خط‌خطی منتشر شده است. 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 249105