همزمان با ماه محرم

کتاب «شهید اشک» به چاپ پنجم رسید

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۹
 
 
مرکز نشر هاجر همزمان با فرارسیدن ماه محرم، پنجمین چاپ کتاب «اباعبدلله الحسین علیه‌السلام شهید اشک» به قلم سید محمدحسین میرباقری را روانه بازار کتاب کرد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) کتاب «اباعبدلله الحسین علیه‌السلام شهید اشک» تلاشی در بیان اهمیت عزاداری و برپا کردن مجلس عزا و گریه کردن بر امام حسین (ع) بوده و درباره اقامه مجالس عزا و ذکر مصائب امام حسین (ع) توسط  اهل بیت (ع) و گریه بر آن حضرت و اهمیت زیارت آن امام به‌طور عموم و در مناسبت‌های مختلف بـه‌طور خاص و همچنین لزوم استشفاء به تربت آن حضرت سخن می‌گوید.
 
هدف مولف در این کتاب، بیان روایات وارد شده درباره موضوعاتی همچون شهادت امام حسین (ع) و اصحاب ایشان و احادیث مرتبط با محل شهادت و فضیلت زیارت آن حضرت است.

مرکز نشر هاجر (وابسته به مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران)، این کتاب را در 680 صفحه در قطع وزیری به بهای 32 هزار و 500 تومان منتشر کرده است. تاکنون 13 هزار نسخه از این کتاب به چاپ رسیده است. 
 
علاقه‌مندان به تهیه این کتاب می‌توانند در طرح «از غدیر تا عاشورا» با تخفیف ویژه‌ای که ازسوی مؤلف و ناشر به این اثر اختصاص داده شده، آن‌را به بهای 9 هزار تومان خریداری کنند.
 
از سیدمحمدحسین میرباقری، زمستان 95 کتاب «قتیل العبره» در 596 صفحه و قطع وزیری، از سوی انتشارات حکمت و اندیشه روانه بازار نشر شده است. 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 251920