​«قصه درمانی برای کودکان» منتشر شد

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۴
 
 
کتاب «قصه درمانی برای کودکان» اثر معصومه افراشی از سوی انتشارات چشم‌انداز قطب منتشر شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) کتاب «قصه درمانی برای کودکان» اثر معصومه افراشی از سوی انتشارات چشم‌انداز قطب منتشر شده است.
 
نگارنده در آغاز این کتاب بیان می‌کند که چرا کودکان به قصه نیاز دارند و آیا خواندن افسانه کودک را خیالاتی می‌کند و اینکه قصه پریان در روان کودکان تاثیر دارد یا نه. سپس به این مساله می پردازد که چگونه با قصه می‌توانیم زیرکی و اعتماد نکردن به آدم‌های حقه‌باز را به کودکان آموزش دهیم و در ادامه به آسیب‌شناسی وابستگی کودکان به حیوانات و تاثیر قدرت تفکر بوسیله قصه پرداخته است.
 
مفاهیم انتزاعی در قصه کودکان از کتاب عشق سوم، لاف زدن برای بچه‌ها، آموزش کوچک ندانستن خود به وسیله قصه برای کودکان و حل مشکلات کودکان با قصه درمانی از دیگر مطالبی است که در این کتاب به آنها پرداخته شده است.
 
در این کتاب به داستان‌هایی مانند «باغبان نمونه قصر پادشاه»، «طاووس و کلاغ»، «قصه دیو و دلبر»، «الاغ مغز ندارد»، «میمون وفادار»، «شیرسازها»، «مرد هیزم شکن»، «جک و لوبیای سحرآمیز» و «شنل قرمزی» برای قصه درمانی برای کودکان اشاره شده است.

انتشارات چشم‌انداز قطب، کتاب «قصه درمانی برای کودکان» را  در قالب 121 صفحه با شمارگان هزار نسخه و قیمت 180هزارریال منتشر کرده است.
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 258728