مجموعه 27جلدی کتاب‌های قندون به دست کودکان رسید

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۸
 
 
مرکز مطالعات و آموزش سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مجموعه 27جلدی کتاب‌های «قندون» را برای گروه سنی 4 ، 5 و 6 سال منتشر کرد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) مجموعه 27جلدی کتاب‌های «قندون» برای استفاده کودکان در خانه‌های کودک شهر شکوفه‌ها تألیف و منتشر شده است که شخصیت اصلی این کتاب‌ها «قندک» مطالب آموزشی و اخلاقی را به کودکان گروه سنی 4 ، 5 و 6 سال منتقل می‌کند.

این مجموعه در حوزه‌های علوم، ریاضی، اخلاق، دینی، اجتماعی، بهداشت، هویتی، هنر و خلاقیت، شعر و مجموعه کتاب‌های دعای «دست‌هایی رو به آسمان» تألیف و از سوی مرکز مطالعات و آموزش سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، منتشر شده است.

این کتاب‌ها شامل مجموعه شهر اخلاق یک برای 4 ساله‌ها با عنوان «قندک، لباش می‌خنده، شیرین مثل قنده»، مجموعه شهر اخلاق 2 برای 5 ساله‌ها با عنوان «قندک شده مرتب، یه بچه‌ مؤدب»، مجموعه شهر اخلاق 3 برای 6 ساله‌ها با عنوان «قندک چه بی‌افاده، لباس پوشیده ساده»، مجموعه کتاب‌های شعر دست‌های رو به آسمان برای سنین 4 تا 6 سال، مجموعه شهر ریاضی یک برای 4 ساله‌ها با عنوان «قندک، چطور می‌تونه اندازه رو بدونه؟» و مجموعه شهر ریاضی2 برای 5 ساله‌ها با عنوان «قندک، چه مهربونه چپ و راست رو می‌دونه» است.

همچنین مجموعه شهر ریاضی 3 برای 6ساله‌ها با عنوان «قندک، عدد می‌دونه می‌شماره دونه دونه»،»، مجموعه شهر علوم یک برای 4 ساله‌ها با عنوان «قندک، بهار، تابستون، بعدش پاییز و زمستون»، مجموعه شهر علوم 2 برای 5 ساله‌ها با عنوان «قندک شده باغبون، گل می‌کاره تو گلدون»، مجموعه شهر علوم 3 برای 6 ساله‌ها با عنوان «قندکِ شیرین زبون، چشم و دهان و دندون» تعدادی دیگر از کتاب‌های این مجموعه 27 جلدی هستند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 265619