سومین شماره از دوفصلنامه تخصصی «شفای دل» منتشر شد

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۹
 
 
سومین شماره از دوفصلنامه تخصصی «شفای دل»، ویژه بهار و تابستان 98 با مطالبی تحلیلی در حوزه ادبیات معاصر و کهن منتشر شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، شماره سوم دوفصلنامه تخصصی «شفای دل» با موضوع زبان و ادبیات فارسی و با هدف رشد و شکوفایی مطالعات و تحقیقات ادبی و کمک به تعالی دانش ادبی و فرهنگی در سطح جامعه ایرانی منتشر شد.

در این شماره از دوفصلنامه تخصصی «شفای دل» مقالاتی تحت عنوان «نقش و کارکرد داستانی قهرمانان، شریران و یاریگران در قصه‌های مهدی آذریزدی بر اساس نظریه پراپ» از زینب سرمدی و تراب جنگی‌قهرمان، «تحلیل اسطوره زال در شاهنامه براساس نظریات یونگ» از لطیفه سلامت‌باویل، «جلوه‌هایی از زندگی انسان در اشعار سهراب سپهری» از محمود کرمی، « عناصر ساختاری شعر «دریچه‌ها» سروده مهدی اخوان‌ثالث» نوشته احمد کنجوری، «کارکرد «وندها» در ترجمه‌ای آهنگین از دو جزء قرآن مجید» به قلم سید حامد موسوی‌جروکانی، «زحاف در زبان عربی و فارسی دری» نوشته محمد اسماعیل ناصری و «بررسی اشعار نادر نادرپور از نظر فرمالیسم روسی» اثر احمدرضا نظری‌چرده و معصومه نظری‌چرده تدوین و چاپ شده است.
 
لازم به ذکر است که مقالات چاپ شده در نشریه «شفای دل» در بانک اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی SID ، بانک اطلاعات نشریات کشور magiran و پایگاه مرجع دانش CIVILICA نمایه می شود. همچنین تمامی مقالات نشریه در تارنمایwww.jshd.ir قابل مشاهده است.

سومین شماره از دوفصلنامه تخصصی «شفای دل»، ویژه بهار و تابستان 98، با مدیر مسئولی فتانه قُملاقی و سردبیری فاطمه مدرسی در  190 صفحه و بهای 31000 تومان منتشر شده است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 278631