پرفروش‌های «نیویورک‌تایمز» در هفته سوم سپتامبر؛

باز هم جیمز پترسون در صدر پرفروش‌ها

 
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۰
 
 
مجله «نیویورک‌تایمز» به روال معمول هفتگی خود لیست آثار پرفروش را منتشر کرده است. این هفته جیمز پترسون با اثری جدید به فهرست پرفروش‌ها بازگشت و در صدر قرار گرفت.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از نیویورک‌تایمز، این مجله هر هفته فهرستی از آثار پرفروش خود در بخش‌های داستانی، غیرداستانی، و کودک و نوجوان را منتشر می‌کند. در این مطلب نگاهی به پرفروش‌ترین آثار داستانی هفته سوم سپتامبر خواهیم داشت.
 
«داور شماره سوم» نوشته جیمز پترسون و همکاری نانسی آلن در هفته نخست انتشار موفق شده است درصدر پرفروش‌ها قرار گیرد. روبی بوزارث عضوی از هیئت منصفه دادگاهِ ستاره فوتبال است. قتلی رخ داده که بازیکن فوتبال در مظان اتهام قرار دارد اما بوزارث متهمی دیگر را می‌یابد که می‌تواند با اثبات اتهامش فوتبالیست معروف را از حبس ابد نجات دهد.
 
«ستمگران در سایه» نوشته کلیو کاسلر و بوید موریسون دیگرکتاب جدیدی است که این هفته به فهرست پرفروش‌ها راه یافت و در جایگاه دوم قرار گرفته است. دو هزار سال پیش امپراطوری در شرق گروهی از مردم به نان «9 مرد ناشناس» را برای دانش بیش از حدی که کسب کردند و توان تغییر تاریخچه بشریت را داشت متهم کرد. حالا و پس از 20 قرن نوادگان دو گروه از این نُه مرد با هم می‌جنگند. هر دو گروه معتقدند تلاش می‌کنند دنیا را نجات دهند اما یکی از این دو از هر روشی برای رسیدن به هدفش استفاده می‌کند. کابرلیو و گروهش در پی آن هستند تا از اقدامات این دو گروه جلوگیری کنند تا سیاره زمین را نجات دهند.
 
«اهرم مرگ» نوشته جی. دی. راب داستانی جنایی است که در هفته نخست انتشار به فهرست پرفروش‌های نیویورک‌تایمز راه یافته است و حالا در هفته دوم انتشار در رده سوم قرار دارد. پُل روگان برای حمایت از خانواده‌اش بُمبی در دفترش کار می‌گذارد و یازده نفر را به قتل می‌رساند. پُل شوهر و پدری مهربان است اما چه اتفاقی رخ می‌دهد که دست به کاری چنین خطرناک و تروریستی می‌زند؟ کمی بعد در داستان متوجه می‌شویم که پل تحت فشار قرار گرفته است تا بین مرگ خانواده‌اش و آن یازده نفر یکی را انتخاب کند.
 
«جای پای پدرش» نوشته دنیل استیل نیز در هفته نخست انتشار در جایگاه دوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفته است و این هفته در جایگاه چهارم قرار گرفته است. داستان دو پسر بازمانده از هولوکاست در جنگ جهانی دوم که تلاش می‌کنند زندگی عادی داشته باشند. ازدواج می‌کنند و صاحب فرزند می‌شوند اما جنگ و اتفاقات تلخش همچنان بر زندگی آنان سایه انداخته است.
 
«درِ ممنوعه» نوشته دین کُنتز نیز در اولین هفته انتشار در میان پرفروش‌ها قرار گرفته است و در جایگاه پنجم قرار دارد. جین هاوک، افسر سابق اف بی آی باید جلوی اعمال گروهی مخفی را که از تکنولوژی کنترل ذهن بهره می‌گیرند بگیرد و در این راه با مشکلات زیادی روبه‌رو می‌شود.
 
 
 
برای دیدن فهرست کامل پرفروش‌های هفته سوم سپتامبر به لینک زیر مراجعه کنید:
 
https://www.nytimes.com/books/best-sellers/
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 265489