پرفروش‌های «نیویورک‌تایمز» در هفته اول فوریه؛

یکه‎‌تازی 21 هفته‌ای «جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» در میان پرفروش‌های نیویورک‌تایمز

 
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۶
 
 
مجله «نیویورک‌تایمز» به روال معمول هفتگی خود لیست آثار پرفروش را منتشر کرده است. «جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» نوشته دِلیا اُوِنز 21 هفته است در میان پنج رتبه نخست پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار دارد و در طی دو هفته گذشته بار دیگر در رتبه نخست پرفروش‌ها قرار گرفته است.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از نیویورک‌تایمز، این مجله هر هفته فهرستی از آثار پرفروش خود در بخش‌های داستانی، غیرداستانی، و کودک و نوجوان را منتشر می‌کند. در این مطلب نگاهی به پرفروش‌ترین آثار داستانی چاپی هفته اول فوریه خواهیم داشت.
 
«جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» نوشته دِلیا اُوِنز 21 هفته است در فهرست پرفروش‌ها قرار دارد و این هفته بار دیگر در جایگاه نخست پرفروش‌ها قرار گرفت. داستانی هیجان‌انگیز از روابط انسانی و عشق و تقلای انسانی تنها برای حیات. زنی که سال‌ها به تنهایی در جنگل زندگی کرده است ناگهان متهم به قتل می‌شود و سرنوشتی نامعلوم در انتظارش است.
 
«قابل‌نفوذ» نوشته جیمز رولینز، نویسنده آثار پرفروش در هفته اول انتشار در جایگاه دوم قرار گرفته است. سیگما فورس، فرمانده جنگ در تلاش است یکی از افرادش را نجات دهد و بدین منظور یکی از عمیق‌ترین مسائل معنوی و فلسفی دنیا ذهنش را مشغول می‌کند. آیا او حق دارد برای نجات جان یکی از اعضایش افراد زیادی از طرف مقابل را به قتل برساند؟
 
«دختر ناشناس» نوشته گریر هندریک و سارا پکانن در هفته نخست انتشار در جایگاه اول پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفت اما این هفته با 2 پله سقوط در جایگاه سوم قرار دارد. جسیکا فاریس، شخصیت اصلی داستان به سراغ روانشناسی به نام دکتر شیلدز می‌رود و در جلسات دونفره رازهای زندگی خود را برملا می‌کند.
 
«دروغگو دروغگو» نوشته جیمز پترسون با همکاری کندیس فاکس در هفته نخست انتشار در جایگاه دوم پرفروش‌ها قرار گرفت اما این هفته در رده چهارم است. کاراگاه هریت بلوز به دنبال یافتن قاتلی است اما کارهای خطرناک وی بر خلاف قانون است و همین موضوع سبب می‌شود خود وی تحت پیگرد قانونی قرار گیرد و مجبور به فرار شود.
 
«فرضی» نام آخرین کتاب جان گریشام است که پس از 14 هفته از انتشار در جایگاه پنجم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار دارد. داستان جنایی دیگر از نویسنده آمریکایی که مثل دیگر آثارش مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت. سربازی به جا مانده از جنگ جهانی دوم به نام پیت یک روز صبح از خواب بیدار می‌شود، لباس‌هایش را می‌پوشد، وارد کلیسایی می‌شود، و پدر روحانی را به به قتل می‌رساند! و در جواب قاضی، وکیل، و اطرافیانش اعلام می‌کند «حرفی برای گفتن ندارم!» پیت از مرگ نمی‌ترسد و دوست دارد انگیزه‌هایش از انجام این کار را با خود به گور ببرد. آمازون و مجلات مختلف دیگر اثر جدید گریشام را شاهکار خواندند و معتقدند نویسنده آمریکایی بیشتر از داستان‌های دیگرش برتری خود را در به کار بردن «تعلیق» نشان داده است.
 
 
برای دیدن فهرست کامل پرفروش‌های هفته اول فوریه به لینک زیر مراجعه کنید: 
 https://www.nytimes.com/books/best-sellers/2019/02/10/?action=click&contentCollection=Books&referrer=https%3A%2F%2Fwww.nytimes.com%2Finteractive%2F2018%2F11%2F21%2Fbooks%2Freview%2Fbest-sellers-promo-for-front-copy2.html®ion=Header&module=ArrowNav&version=Right&pgtype=Reference
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 271731