لری کینگ 50 سال خبرنگاری اش را کتاب کرد

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۵۸
 
 
لری کینگ خبرنگار سرشناس شبکه خبری سی.ان.ان، تجربه خبرنگاری و گفت و گوهای جنجالی اش با روساي جمهوري و برخي رهبران كشورها را درقالب یک کتاب منتشر کرد.\
لری کینگ 50 سال خبرنگاری اش را کتاب کرد
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از سی.ان.ان، لری کینگ کتابش را با عنوان «حقیقتی که باید گفت: حاشیه هایی درباره مهمانان برگزیده، لحظات به یاد ماندنی، لطایف خنده دار و نیم قرن پرسیدن سوال» منتشر کرده است. او در برنامه صبحگاهی شبکه سی.ان.ان، درباره کتابش و همچنین برخی لحظات به یاد ماندنی گفت و گوهایش با معروف ترین رهبران جهان صحبت کرده است.

بر اساس آماری که مجله تایم ارایه کرده،لری کینگ آمریکایی که هفتاد و هشتمین سال عمرش را سپری می کند، بیش از 50 هزار گفت و گو انجام داده که گفت و گو با ولادیمیر پوتین رییس جمهور پیشین و نخست وزیر کنونی روسیه، محمود احمدی نژاد رییس جمهور ایران، بیل کلینتون رییس جمهور آمریکا، مایکل مور فیلمساز معروف فقط بخشی از این کارنامه بلند بالا است.

لری کینگ که تاکنون چندین کتاب نوشته، در کتاب جدیدش که در 336 صفحه منتشر شده، علاوه بر تجربه خبرنگاری، زندگی شخصی و بیرون از صفحات تلویزیون را هم بازگو کرده است.
 
او در این کتاب سعی دارد تصویری از تغییرات جهان اطرافش ارایه کند و سپس درباره همه چیز، از ازدواج تا سیاست، ورزش، سرگرمی و سیستم قضایی و حتی آینده آمریکا صحبت می کند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 107075