پس از 260 سال فعاليت

ناشر آلمانی شعبه دیگري در پکن افتتاح کرد

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۱۲
 
 
انتشارات علمی آلمانی «د گرویتر» که مقر آن در شهر برلین است، شعبه دومش را در پکن افتتاح کرد.*
لوگوی ناشر آلمانی
 
لوگوی ناشر آلمانی
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از خبرگزاری آلمان، این شعبه به عنوان محلی برای تماس و تبادل با همکاران چینی است و قرار است یک پلت فرم برای انجام تبادل میان پژوهشگران باشد.
 
این انتشارات در سال 2010 به طور رسمی ارتباط خود با انستیتوها و ناشران چین را برقرار کرد و اکنون با مطبوعات علمی، آموزش عالی، تجاری، آموزش زبان های خارجی، مطبوعات پژوهشی و موسسات آموزش عالی چین همکاری می کند.
 
«آنکه بک» معاون رییس انتشارات «د گرویتر» و مسئول این پروژه در این زمینه اعلام کرد : ما علاقه‌مندیم که از طریق همکاری بلند مدت همکاری خود را با موسسات علمی با کیفیت بالا گسترش دهیم. 

انتشارات «د گرویتر» در سال 1749 تاسیس و در 31 دسامبر 1918 توسط «والتر د گرویتر» (1862 – 1923) ناشر و تاجر آلمانی بازسازی شد. این انتشارات یک انتشارات علمی است که سالیانه 800 عنوان کتاب جدید را منتشر می کند که نیمی از آن را کتاب های انگلیسی زبان تشکیل می دهند. این انتشارات که بزرگترین بانک اطلاعاتی آنلاین مرتبط با زمینه کاری اش را نیز راه اندازی کرده در طی 260 سال فعالیت 60 هزار عنوان کتاب منتشر کرده است.
 
از جمله آثار منتشر شده در این انتشاراتی می توان به مجموعه آثار فریدریش نیچه و امانوئل کانت و فردیناند تونییس اشاره کرد. انتشار فرهنگ لغت آلمانی زبان پزشکی از دیگر آثار این انتشارات است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 112842