بررسي كتاب «استعاره و مجاز با رويكرد شناختی» در شهر كتاب

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۵۳
 
 
کتاب «استعاره و مجاز با رویکرد شناختی» با ترجمه فرزان سجودی، لیلا صادقی و تینا امراللهی در نشست روز سه‌شنبه هفته آینده (11 بهمن) شهر كتاب نقد می‌شود. در این نشست علاوه بر مترجمان كتاب، آزیتا افراشی نیز به عنوان منتقد حضور دارد.-
بررسي كتاب «استعاره و مجاز با رويكرد شناختی» در شهر كتاب
 

به گزارش خبرگزاری كتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی شهر كتاب، این نشست با حضور و سخنرانی مترجمان كتاب، دکتر فرزان سجودی، لیلا صادقی و تینا امراللهی و دکتر آزیتا افراشی، منتقد، برگزار می‌شود.

در توضیح این كتاب آمده است:‌ «نگارنده، نقطه نظرات خود درباره‌ برخی از این مسایل را در مقدمه و در مقاله‌ دیگری در این مجموعه طرح می‌کند اما لزوما سایر نویسندگان این مجموعه، این نظرات را قبول ندارند. نگارنده هم لزوما با تمام مسایلی که دیگران مطرح کرده‌اند توافق کامل ندارد. سعی شده در این مجموعه گوشه‌ای از تنوع دیدگاه‌ها نمایانده شود تا سرزندگی زبان‌شناسی شناختی حفظ گردد.»

كتاب «استعاره و مجاز با رویکردی شناختی»، نوشته آنتونیو بارسلونا، با ترجمه فرزان سجودی، لیلا صادقی و تینا امراللهی، در 418 صفحه و از سوی نشر «نقش جهان» روانه بازار كتاب ایران شده است.

این نشست روز سه‌شنبه، 11 بهمن ماه، در مركز فرهنگی شهر كتاب به نشانی خیابان شهید بهشتی، خیابان بخارست، نبش کوچه سوم و از ساعت 16 و 30 دقیقه برگزار می‌شود.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 127871