در آینده نزدیک

کتابخانه بنیاد نهج‌البلاغه آثار حوزه شیعه‌شناسی را ارایه می‌کند

 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۳۷
 
 
کتابخانه تخصصی بنیاد نهج‌البلاغه که بیش از شش هزار و 260 نسخه کتاب درباره حضرت علی(ع)، واقعه غدیر و کتاب نهج‌البلاغه دارد در برنامه‌های جدید خود آثار حوزه شیعه‌شناسی را نیز گردآوری و ارایه خواهد کرد.-
نشان بنیاد نهج‌البلاغه
 
نشان بنیاد نهج‌البلاغه
خدیجه قانونی، کتابدار کتابخانه بنیاد نهج‌البلاغه در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، با اشاره به این که در این کتابخانه دو هزار و 800 عنوان کتاب جای دارند، گفت: این مرکز از آذر ماه سال 89 آغاز به کار کرده است.
وی تهیه و گردآوری مجموعه مکتوبات حوزه شیعه‌شناسی را از برنامه‌های جدید این مرکز عنوان كرد و گفت: این کتابخانه که مدت زیادی از فعالیت آن نمی‌گذرد، حدود 40 عضو فعال دارد.

کتابدار کتابخانه بنیاد نهج‌البلاغه با اشاره به این که تمام اطلاعات این کتابخانه در برنامه کاووش ثبت شده‌اند، گفت: تصمیم داریم با گسترش خدمات اینترنتی این کتابخانه امکان اطلاع‌رسانی و مشاهده تمام عناوین این مرکز از طریق پایگاه اینترنتی آن را فراهم آوریم تا مخاطبان بتوانند به شکل غیرحضوری نیز درخواست مکتوبات خود را ارایه دهند.

قانونی، تهیه اسکن تمام مکتوبات این کتابخانه تخصصی و ارایه آن‌ها در پایگاه اینترنتی کتابخانه نهج‌البلاغه را از برنامه‌های آینده این مرکز عنوان کرد.

کتابخانه بنیاد نهج‌البلاغه که قدمتی به اندازه این بنیاد دارد، از ساعت 8 تا 16 هر روز خدمات‌رسانی می‌کند. عموم علاقه‌مندان در روزهای تعطیل نیز می‌توانند از ساعت 8 تا 12 به این کتابخانه مراجعه کنند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 152072