هفته کتاب در استان چهارمحال و بختیاری

صدا و سیما به معرفی کتابخانه‌ها می‌پردازد

 
تاریخ انتشار : شنبه ۶ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۳۰
 
 
سرپرست اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان شهركرد از همكاري صداي و سیمای مركز استان چهارمحال و بختیاری در هفته كتاب با اداره كل كتابخانه‌ها خبر داد.-
صدا و سیما به معرفی کتابخانه‌ها می‌پردازد
 

اسماعیل بابایي با اعلام این خبر به خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، اظهار کرد: در هماهنگی با معاونت صدا و سیمای مركز استان قرار شد هر روز از هفته کتاب، یک باب از کتابخانه‌های عمومی فعال از طریق سیمای جهانبین استان معرفی شود.

وی افزود: برای آشنایی بیشتر مردم با خدمات كتابخانه‌هاي عمومی نیز در هر روز يك بخش از خدمات كتابخانه‌هاي عمومي در برنامه جوان راديو معرفي خواهد شد.

بابایی با اشاره به دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده، گفت: معرفي كتابخانه‌هاي برتر استان در برنامه عصرگاهي صدا و اعلام برنامه‌هاي روزانه ايام هفته كتاب در برنامه پيك روز، از دیگر برنامه‌هایی به شمار می‌آیند که برای این هفته در نظر گرفته شده‌اند.

وی اظهار کرد: حضور مديركل كتابخانه‌هاي استان در برنامه مردم و مسوولان، دعوت از كتابخوانان و كتابداران برتر در برنامه‌هاي مختلف، معرفي منابع برتر و سايت‌هاي كتابخواني در برنامه راديويي باغ انديشه، از ديگر برنامه‌های اجرایی این اداره کل در بخش رادیو محسوب می‌شوند.

هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از 20 تا 27 آبان است.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 152636