ارایه 2200 اثر از بانوان طلبه به جشنواره علامه حلی

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۲۹
 
 
مدیر ساماندهی امور پژوهشی حوزه‌های علمیه خواهران از ارسال حدود دو هزار و 200 اثر پژوهشی از سوی بانوان حوزوی به جشنواره علامه حلی خبر داد.-
حجت‌الاسلام جواد اسماعیل‌نیا
 
حجت‌الاسلام جواد اسماعیل‌نیا
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، به نقل از روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران، حجت‌الاسلام جواد اسماعیل‌نیا با اشاره به این‌که طلاب و معاونان پژوهش مدارس علمیه خواهران از دو طریق می‌توانند آثار خود را برای شرکت در جشنواره علامه حلی ارائه کنند، گفت: یکی از این طرق ارایه اثر در سامانه فراخوان‌های پژوهشی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران و روش دیگر ثبت نام و ارسال اثر به دبیرخانه جشنواره علامه حلی است. 

وی با اشاره به این‌که 15 آبان ‌ماه به عنوان مهلت نهایی ارایه آثار به این جشنواره تعیین شده است، بیان کرد: تاکنون حدود هزار و 500 اثر از طریق سامانه فراخوان‌های پژوهشی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران و حدود 700 اثر از طریق دبیرخانه جشنواره  از بانوان حوزوی دریافت شده است. 

مدیر ساماندهی امور پژوهشی حوزه‌های علمیه خواهران با اشاره به این‌که در ثبت نام از طریق دبیرخانه این جشنواره لازم است، اصل اثر نیز به دبیرخانه جشنواره علامه حلی ارسال شود، گفت: در ثبت نام از طریق سامانه فراخوان‌های پژوهشی صرفا فایل اثر به این سامانه ارسال می‌شود. 

وی با اشاره به این‌که برای شرکت طلاب در این جشنواره  شرط سنی لحاظ می‌شود، گفت: با هدف توسعه حضور طلاب در فعالیت‌های پژوهشی، معاونت پژوهش مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران، جشنواره بانوی کرامت را برگزار می‌کند تا آثار پژوهشی سایر بانوان پژوهشگر را نیز دریافت کند و آن‌ها را در رقابتی پژوهشی شرکت دهد. 

حجت‌الاسلام اسماعیل‌نیا مهلت ارایه آثار به جشنواره بانوی کرامت را پایان آبان‌نامه ذکر کرد و اظهار کرد: تاکنون 600 اثر از طریق سامانه فراخوان‌های پژوهشی به دبیرخانه جشنواره بانوی کرامت ارسال شده است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 152925