مدير انتشارت مخاطب خبر داد

نشر 8 عنوان کتاب تخصصی در حوزه علوم سیاسی و روابط بین‌الملل

 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۱۴
 
 
مدیر مسوول انتشارت مخاطب از چاپ دو عنوان کتاب تخصصی در زمینه علوم سیاسی و روابط بین‌الملل تا پایان دی‌ماه خبر داد و گفت: 6 عنوان کتاب تخصصی دیگر نظیر «دین و سیاست در روابط بین‌الملل معاصر» و «مبانی فلسفه حقوق بشر در اسلام» نیز تا پایان سال 91 منتشر می‌شوند.-
غلام‌عباس دارابی
 
غلام‌عباس دارابی
مدیر مسوول انتشارات مخاطب در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، بیان کرد: با توجه به تغییر رویه فعالیت این انتشارت که از نشر کتاب‌های عمومی به چاپ آثار تخصصی در حوزه علوم سیاسی، حقوق و روابط بین‌الملل در دو سال اخیر صورت گرفته، انتشار هشت عنوان کتاب تخصصی تا پایان سال جاری در دستور کار این انتشارت قرار گرفته است. 

غلام‌عباس دارابی افزود: بر این اساس انتشار دو کتاب «روش تحقیق در علم حقوق» نوشته دکتر محمدجواد جاوید، استاد دانشگاه تهران و «تاملاتی در نظریات روابط بین‌الملل» تالیف دکتر سیدجلال دهقانی‌فیروزآبادی، استاد دانشگاه علامه‌طباطبایی در دست چاپ است و تا پایان دی ماه در حوزه حقوق و روابط بین‌الملل منتشر می‌شوند.
 
وی افزود: همچنین 6 عنوان کتاب تخصصی دیگر مانند «دین و سیاست در روابط بین‌الملل معاصر» و «مبانی فلسفه حقوق بشر در اسلام» تا پایان سال 91 از این انتشارت به چاپ خواهند رسید. 

دارابی با اشاره به دلایل تغییر رویه انتشارت از حوزه عمومی به حوزه تخصصی علوم سیاسی گفت: با توجه به موفقیت‌های کسب شده در زمینه نشر آثار تخصصی علوم سیاسی و روابط بین‌الملل در سال‌های اخیر و همچنین با توجه به تغییرات رشته علوم‌انسانی بر پایه اسلام‌گرایی و احساس نیاز به نشر آثار در این حوزه، تصمیم بر این شد که انتشارات به صورت تخصصی به حوزه‌های حقوق، روابط بین‌الملل و علوم سیاسی از دریچه اسلام بپردازد. 

مدیر مسوول انتشارت مخاطب در پایان سخنانش درباره سابقه فعالیت انتشارت بیان کرد: انتشارت مخاطب به طور رسمی از سال 1387 شروع به کار کرده و تا کنون بیش از 12 عنوان کتاب در بخش‌های مختلف به چاپ رسانده است. حوزه‌های روانشناسی‌ کودک، کتاب‌های آموزشی و نشر کتاب‌های قانون‌اساسی و قانون‌کار از آثار این انتشارت در سال‌های ابتدایی فعالیت بوده است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 155757