حضور انتشارات دانشگاه تهران در بخش بین‌الملل نمایشگاه کتاب

 
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۰۵
 
 
مدیر تولید موسسه انتشارات دانشگاه تهران از حضور این موسسه در بخش بین‌الملل نمایشگاه کتاب افزون بر بخش‌های دانشگاهی و عمومی خبر داد.-
مجید جهانی
 
مجید جهانی
مجید جهانی به خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) درباره نحوه حضور انتشارات دانشگاه تهران در نمایشگاه بیست‌وششم گفت: این انتشارات کتاب‌هایی به زبان عربی، انگلیسی و روسی منتشر می‌کند و از همین رو درخواست کرده‌ایم غرفه‌ای نیز در بخش بین‌الملل به انتشارات دانشگاه تهران اختصاص داده شود که احتمال می‌دهیم این درخواست عملی شود.

وی تعداد کتاب‌های عربی این انتشارات را حدود 50 عنوان برآورد کرد و گفت: آثاری نیز به زبان‌های انگلیسی و روسی منتشر کرده‌ایم، علاوه بر این‌که آثاری مانند لغتنامه دهخدا و شاهنامه نیز قابلیت عرضه در بخش بین‌الملل را دارا هستند.

جهانی افزود: برای دومین سال پیاپی در بخش عمومی نمایشگاه نیز شرکت می‌کنیم زیرا برخی کتاب‌های انتشارات دانشگاه موضوع‌هایی بین‌رشته‌ای دارند. در بخش دانشگاهی در سالن 6 E مستقریم اما هنوز از مساحت غرفه بی‌اطلاعیم.

مدیر تولید موسسه انتشارات دانشگاه تهران از ارایه 120 عنوان جدید در نمایشگاه بیست و ششم خبر داد و گفت: به طور کلی حدود دو هزار و 500 عنوان کتاب در نمایشگاه عرضه می‌کنیم و به نظرم نسبت به سال پیش دست پرتر می‌آییم، زیرا تجدیدچاپی‌های بیشتری از کتاب‌های نایاب داریم. 

بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 11 تا 21 اردیبهشت در مصلای امام خمینی(ره) برپاست.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 165765