برپایی نشست «مجموعه کتاب‌های آموزش داستان‌نویسی» به تاخیر افتاد

 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۵۲
 
 
نشست بررسی «مجموعه کتاب‌های آموزش داستان‌نویسی» که قرار بود صبح امروز، 14 اردیبهشت ماه در غرفه انتشارات سوره مهر در نمایشگاه کتاب تهران برگزار شود به چهارشنبه، 18 اردیبهشت ماه موکول شد.-
برپایی نشست «مجموعه کتاب‌های آموزش داستان‌نویسی» به تاخیر افتاد
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، مهدی محمدی، مسوول روابط عمومی انتشارات سوره مهر از برپایی این نشست در  چهارشنبه، 18 اردیبهشت در نمایشگاه کتاب تهران خبر داد و گفت: ترجمه مهدی غبرایی نیز از این مجموعه با عنوان «همه چیز درباره نویسندگی خلاق» به مجموعه اضافه شده است.

تاکنون چهار عنوان از این کتاب‌ها به چاپ رسیده‌اند و این مجموعه در 10 جلد از سوی انتشارات سوره مهر منتشر خواهد شد. این کتاب‌ها برای علاقه‌مندان به داستان‌نویسی هستند و از برخی منابع هم این حوزه انتخاب و ترجمه شده‌اند. نشست چهارشنبه نیز بر اساس کتاب‌هایی است که به تازگی از سوی انتشارات سوره مهر و در حوزه آموزش داستان‌نویسی ترجمه شده و به چاپ رسیده است.

از این مجموعه علاوه بر کتاب «همه چیز درباره نویسندگی خلاق» که به تازگی منتشر شده، تاکنون سه اثر دیگر با عنوان‌های «گفت‌وگونويسي؛ فنون و تمرین‌هایی برای نوشتن گفت‌وگوهای قوی» نوشته گلوریا کمپتو، «شرح‌حال نويسي» و «صحنه‌پردازی در رمان» نیز راهی کتابفروشی‌ها شده‌اند.

نشست «مجموعه کتاب‌های آموزش داستان‌نویسی» با حضور محسن سلیمانی، فهیمه محمد سمسار و خانم داورپناه روز چهارشنبه، هجدهم اردیبهشت ماه در غرفه انتشارات سوره مهر، واقع در مصلی امام خمینی (ره)، انتهای راهروی 27 شبستان، غرفه سوره مهر برگزار می‌شود.

بیست وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تا 21 اردیبهشت ماه در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) دایر است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 167351