رضایت ناشر اهل تسنن از نمایشگاه کتاب

سربزی: استقبال از نمایشگاه مطلوب است

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۱۵
 
 
مسوول غرفه انتشارات «شیخ‌الاسلام احمد جام» گفت: در این دوره از نمایشگاه با 200 عنوان کتاب در حوزه‌های دینی و مذهبی به نمایشگاه حضور پیدا کرده‌ایم.-
نمایی از نمایشگاه کتاب تهران
 
نمایی از نمایشگاه کتاب تهران
قدرت سربزی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، اظهار کرد: ناشران اهل تسنن مخاطبان خاص خود را دارند. بنابراین، تغییرات بازار کتاب در ارایه آثار و نحوه استقبال مخاطبان‌ آن‌ها تاثیر کمتری گذاشته است.

وی افزود: استقبال از بیست و سسمین نمایشگاه کتاب تهران مانند سال‌ها گذشته مطلوب و پررنگ بوده است.

مسوول غرفه انتشارات «شیخ‌الاسلام احمد جام» گفت: امسال 10 ناشر اهل تسنن در این نمایشگاه آثار خود را به نمایش گذاشته‌اند که برخی از آن‌ها شامل «واسه»، «حسینی اصل»، «کردستان»، «شیخ الاسلام»، «ابلاف»، «شیخی»، «خواجه عبدالله انصاری و حرمین»، «احسان» و «آراس» می‌شوند.

وی درباره پرفروش‌ترین آثار خود عنوان کرد: کتاب‌های این نشر با اقبال خوبی روبه‌رو شده‌اند اما تفاسیر «معارف القرآن»، «انوار القرآن» و کتاب‌های «صحیح بخاری» و «صحیح مسلم» جز  آثار پرفروش غرفه انتشارات «شیخ‌الاسلام احمد جام» به شمار می‌آیند.

سربزی در ادامه با ابراز خشنودی از نحوه برخورد، چینش و ترتیب بیست و ششمین نمایشگاه کتاب تهران، درباره ارتباط با مخاطبان در این نمایشگاه اظهار کرد: در نمایشگاه‌ها با مخاطبان دیدار می‌کنیم و از نیازهای مطالعاتی آنان مطلع می‌شویم و می‌کوشیم برای حضور در نمایشگاه سال آینده دست‌کم50 درصد این نیازها را برطرف کنیم.

بیست و ششمین نمایشگاه کتاب تهران تا 21 اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی(ره) برپاست.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 168090