ثبت‌نام 11 لیتوگراف برای انتخابات اتحادیه لیتوگرافان تهران

 
تاریخ انتشار : شنبه ۱ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۲۹
 
 
احمد ابوالحسنی، نایب رییس اتحادیه لیتوگرافان تهران گفت: تاکنون 11 لیتوگراف برای حضور در انتخابات اتحادیه لیتوگرافان تهران ثبت‌نام کرده‌اند و تنها سه روز دیگر برای ثبت‌نام در این انتخابات فرصت باقی است._
ثبت‌نام 11 لیتوگراف برای انتخابات اتحادیه لیتوگرافان تهران
 

نایب رییس اتحادیه لیتوگرافان تهران با اعلام این خبر به خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، گفت: از نظر قانونی باید 9 نفر برای حضور در این انتخابات ثبت‌نام کنند. اکنون تعداد ثبت‌نام شوندگان به حد نصاب رسیده است و با پایان زمان ثبت‌نام، چهارم تیرماه، مجمع امور صنفی صلاحیت کاندیدای ثبت‌نام شده را بررسی خواهد کرد و در نهایت اسامی را برای انتخابات اعلام می‌کند.

احمد ابوالحسنی با بیان این‌که هیات مدیره اتحادیه نیازمند پنج نفر است، عنوان کرد: اعضای اتحادیه می‌توانند با در دست داشتن پروانه کسب و شناسنامه برای کاندیدا شدن به اداره بازرگانی مراجعه کنند. 

وی افزود: با توجه به پایان زمان ثبت‌نام کاندیداها برای هیات مدیره اتحادیه در چهارم تیرماه، بهتر است لیتوگرافان ظرف مدت امروز یا پس فردا به اداره بازرگانی مراجعه کنند.

ابوالحسنی با اشاره به فعالیت بیش از 800 واحد صنفی در حوزه لیتوگرافی یادآور شد: ﺑﺮ اﺳﺎس ﻗﺎﻧﻮن ﺣﺪاﻗﻞدو ﻣﺎه ﺑﺮای ﺑﺮﮔﺰاری اﻧﺘﺨﺎﺑﺎت ﻓﺮﺻﺖ وﺟﻮد دارد اﻣﺎ ﺑﺮﮔﺰاری اﻧﺘﺨﺎﺑﺎت اﺗﺤﺎدﯾﻪ ﺳﺎزﻧﺪﮔﺎن ﮐﻠﯿﺸﻪ و ﻟﯿﺘﻮﮔﺮاف، ﻣﮫﺮ و ﭘﻼک و ﭼﺎپ اﺳﮑﺮﯾﻦ، قطعا در فصل ﺗﺎﺑﺴﺘﺎن خواهد بود.

ریاست اتحادیه سازندگان کلیشه و لیتوگراف، مهر و پلاک چاپ اسکرین اکنون به عهده حسن قاسمی است.

ثبت‌نام از نامزدهای علاقه‌مند به عضویت اتحادیه سازندگان کلیشه و لیتوگراف، مهر و پلاک و چاپ اسکرین از چهارم خردادماه آغاز شده است.

اتحادیه سازندگان کلیشه و لیتوگراف، مهر و پلاک چاپ اسکرین در سال 1353 تاسیس شده و اکنون حدود 600 عضو دارد.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 172003