نیمه دوم ماه رمضان از سوی نشر دلیل ما

2 کتاب جدید درباره دو امام معصوم(ع) منتشر می‌شود

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۰۰
 
 
کتاب «علی(ع)؛ بهینه انسان» اثر محمود تقدمی معصومی و کتاب «عجایب زیارت امام رضا(ع)» نوشته حافظ حداد به زودی از سوی انتشارات دلیل ما راهی بازار نشر خواهد شد.-
2 کتاب جدید درباره دو امام معصوم(ع) منتشر می‌شود
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، کتاب «علی(ع)؛ بهینه انسان» در 312 صفحه به بررسی و بیان فضایل امام علی(ع) و موضوع غدیر خم پرداخته شده است.

این اثر هفته دوم ماه مبارک رمضان با شمارگان دو هزار نسخه و در دو جلد شومیز به بهای 110 هزار ريال و جلد سخت به بهای 120 هزار ريال منتشر خواهد شد.

همچنین کتاب «عجایب زیارت امام رضا(ع)» درباره ویژگی‌های معنوی و مادی زیارت امام رضا(ع) نوشته شده است. بخشی از محتوای این اثر مکتوب به ارایه ادعیه و ترجمه آن‌ها اختصاص دارد و بخش دیگر مطالب آن به بیان داستان‌ افرادی که به واسطه فیض شمس الشموس، حضرت امام رضا(ع) شفا یافته‌اند، می‌پردازد.

کتاب‌های «گزارش لحظه به لحظه از ماجرای فتح مکه» و «شهید فاطمی» دیگر کتاب‌های انتشارات دلیل ما به شمار می‌آیند که به تازگی منتشر شده‌اند. این آثار را محمدرضا انصاری با تحقیق و پژوهش بر آثار مستند و موثق دینی اهل سنت و شیعه نوشته است.

کتاب‌ «گزارش لحظه به لحظه از ماجرای فتح مکه» گزارش مفصلی از خروج پیامبر اسلام(ص) از مکه و فتح مکه به شیوه ادبی ـ داستانی است. این اثر با شمارگان دو هزار نسخه،‌ در 60 صفحه و به بهای 18 هزار ريال به تازگی منتشر شده است.

داستانی ادبی از چگونگی شهادت حضرت محسن(ع) و مصیبت وارده بر حضرت زهرا(س) در شهادت پنجمین فرزندش در کتاب «شهید فاطمی» آورده شده است. این کتاب در دو فصل «محسن(ع) شهید شد» و «محسن(ع) زنده می‌شود» تالیف شده است.

فصل نخست کتاب شهید فاطمی، گزارشی از اتفاقات بعد از رحلت پیامبر(ص)  را بیان می‌کند که منجر به شهادت پنجمین فرزند نخستین امام شیعیان و حضرت زهرا(س) شد. همچنین در فصل دوم سخن از مباحثی درباره ظهور امام زمان(عج) و زنده شدن حضرت محسن(ع) در صحرای محشر به میان می‌آید.

کتاب شهید فاطمی با شمارگان دو هزار نسخه، در 44 صفحه و به بهای 15 هزار ريال از سوی انتشارات دلیل ما به تازگی منتشر شده است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 173692