نیلوفران به زودی منتشر می‌کند

سیری در زندگی یک روحانی مبارز خوزستانی

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۴۹
 
 
انتشارات نیلوفران نخستین جلد از کتاب «سیری در زندگی علمی و خاطرات سیاسی آیت‌الله سیدعلی شفیعی» را آماده انتشار دارد. این مجلد به خاطرات و فعالیت‌های سیاسی این روحانی مبارز خوزستانی در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی تا آغاز جنگ تحمیلی می‌پردازد.-
آیت‌الله سیدعلی شفیعی
 
آیت‌الله سیدعلی شفیعی
مدیر انتشارات نیلو‌فران به خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، گفت: این انتشارات از نیمه نخست سال‌ جاری پنج عنوان کتاب درباره شهدا و میراث معنوی شهر دزفول منتشر کرده است که سه عنوان از این آثار چهارم خرداد‌ماه جاری(1392)، به مناسبت روز مقاومت مردم دزفول رونمایی شدند.

عبد‌الرضا سالمی‌نژاد از ادامه روند انتشار این‌گونه آثار خبر داد و افزود: بر این اساس، انتشار کتاب دو جلدی «سیری در زندگی علمی و خاطرات سیاسی آیت‌الله سیدعلی شفیعی» از روحانیان مبارز استان خوزستان در دستور کار این انتشارات قرار دارد و به زودی نخستین‌ جلد آن منتشر می‌شود.

وی حمید طُرفی را نویسنده این مجلدات معرفی کرد و درباره محتوای جلد نخست این کتاب توضیح داد: نویسنده در 152 صفحه این مجلد به تولد آیت‌الله شفیعی تا آعاز جنگ تحمیلی پرداخته است. مجلد بعدی این اثر به سا‌ل‌های جنگ تحمیلی و پس از آن خواهد پرداخت.

سالمی‌نژاد با بیان این‌ که «سیری در زندگی علمی و خاطرات سیاسی آیت‌الله سیدعلی شفیعی» از سوی راوی خاطرات مورد تایید قرار گرفته است، درباره اقدامات آیت‌الله شفیعی در سال‌های جنگ تحمیلی گفت: همچنان که آیت‌الله حاج سیدعلی شفیعی در مبارزات سال‌های پیش از انقلاب، به رهبری امام خمینی(ره) نقش زیادی داشته است، در سال‌های جنگ تحمیلی هم نقش با اهمیتی در بسیج امکانات و افراد برای ارسال به جبهه‌ها ایفا کرد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 178385