همزمان با هفته دفاع مقدس انجام می‌شود

برگزاری نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در کتابخانه شیخ صدوق(ره)

 
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۳۰
 
 
کتابخانه شیخ صدوق(ره) همزمان با هفته دفاع مقدس نمایشگاه کتابی با موضوع دفاع مقدس برگزار می‌کند. در این نمایشگاه مراجعان با تازه‌های نشر حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس آشنا می‌شوند./
تصویر تزیینی است
 
تصویر تزیینی است
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، به نقل از روابط عمومی مدیریت فرهنگی هنری منطقه 20 شهرداری تهران، مدیر کتابخانه شیخ صدوق(ره) از برپایی نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در کتابخانه شیخ صدوق(ره) خبر داد و گفت: هشت سال دفاع مقدس گنجينه‏‌ای است که تا مدت‌های طولانی می‌توان از آن استفاده کرد.

علیرضا محمودی افزود: در این راستا، کتابخانه شیخ صدوق(ره) نمايشگاه کتاب دفاع مقدس را با برنامه‌هایی ويژه هفته دفاع مقدس در این کتابخانه برگزار می‌کند.

مدیر کتابخانه شیخ صدوق(ره) با بیان این‌که در نمایشگاه کتاب دفاع مقدس، کتاب‌‌های حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در برابر دید مراجعان به کتابخانه قرار خواهند گرفت، تصریح کرد: از این راه شهروندان و به ‌ویژه نوجوانان با تازه‌های نشر حوزه‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس هم آشنا خواهند شد.

محمودی همچنین از برپایی نمایشگاه عکسی از آغاز تا پایان جنگ تحمیلی در حاشیه این نمایشگاه خبر داد و افزود: شهروندان منطقه 20 برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از  31 شهریورماه تا هفتم مهرماه 92 به کتابخانه شیخ صدوق(ره) مراجعه کنند.

کتابخانه شیخ صدوق(ره) در شهرری، فلکه اول دولت آباد، پارک مهران قرار دارد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 180462