انتشار کتاب‌هایی در حوزه فرزندپروری به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۳۸
 
 
مرکز آموزش سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران مجموعه آثاری را برای برگزاری دوره‌های آموزشی خود تولید و منتشر کرده است. کتاب‌های «فرزند با عیار 22» و «این خانه، کاشانه نیست» از جمله آثار این مجموعه‌اند./
کتاب «فرزند با عیار 22»
 
کتاب «فرزند با عیار 22»

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از آغاز مهر ماه، 1200 دوره آموزشی جدید را در فرهنگسراها و خانه‌های فرهنگ برگزار می‌کند. منابع آموزشی این کلاس‌ها به دلیل آموزش‌های همسو، هدفمند و قابل ارزیابی از سوی مرکز آموزش سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در حدود 70 عنوان طراحی و در دست انتشار هستند.

کتاب «فرزند با عیار 22» عنوان یکی از این کتاب‌هاست که به همت مهری ملاعلی در حوزه خانواده و مسایل مربوط به فرزندپروری نوشته شده است.

پرورش احساس ارزشمندی در کودکان رویکرد اصلی این اثر به شمار می‌آید. دکتر سعید معدنی و دکتر مصطفی اقلیما مسوولیت نظارت بر این کتاب را به همراه دکتر غنچه راهب، سیدمحمدرضا دربندی و بهمن مشکینی برعهده داشتند.

«این خانه، کاشانه نیست» نوشته فاطمه نصیری‌زاده اثر دیگر این مجموعه است که در حوزه مسایل خانواده و شیوه‌های پیشگیری از خانه‌گریزی نوجوانان نوشته شده است. 

این آثار به تازگی از سوی مرکز آموزش سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران چاپ شده‌اند و شهروندان با حضور در دوره‌های آموزشی فرهنگسراها و خانه‌های فرهنگ که از ابتدای مهر ماه آغاز می‌شود می‌توانند به عنوان منبع مطالعاتی از این متون بهره‌مند شوند.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 180839