از نخستین روز هفته کتاب

کارگروه فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری تبریز راه‌اندازی می‌شود

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۲۳
 
 
حوزه هنری استان آذربایجان شرقی از نخستین روز هفته کتاب امسال، نخستین بار فعالیت کارگروه فرهنگ و مطالعات پایداری خود را با هدف جمع‌آوری، ثبت و انتشار خاطرات رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در قالب کتاب آغاز می‌کند./
کارگروه فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری تبریز راه‌اندازی می‌شود
 

جواد کریم‌نژاد، معاون فرهنگی حوزه هنری استان آذربایجان شرقی با بیان این مطلب به خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، اظهار کرد: این کارگروه با محوریت جمع‌آوری، ثبت، ضبط و انتشار خاطرات رزمندگان تبریزی در عملیات لشگر عاشورا در دوران هشت سال دفاع مقدس تشکیل شده‌است.

وی ادامه داد: حوزه هنری استان آذربایجان شرقی با راه‌اندازی این کارگروه می‌کوشد از فرصت زنده بودن رزمندگان دوران جنگ تحمیلی استفاده کند و خاطرات و ناگفته‌های نهفته در سینه آن‌ها را در قالب کتاب در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد.

معاون فرهنگی حوزه هنری استان آذربایجان شرقی بیان کرد: این کارگروه تا پایان هفته کتاب امسال میزبان هفت نفر از این رزمندگان خواهد بود.

کریم‌نژاد همچنین از برگزاری نشستی با هدف گرامیداشت سالروز آزادسازی حصر سوسنگرد در حوزه هنری استان آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: این نشست با هدف ثبت و ضبط خاطرات رزمندگان حاضر در این عملیات یکشنبه (26 آبانماه) برپا می‌شود.

وی ادامه داد: مجموعه این خاطرات، هفته پایانی آبانماه در قالب یک کتاب منتشر و در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهدگرفت.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 184337