اعلام برنامه‌های انتشارات امیر کبیر در هفته کتاب

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۱۹
 
 
انتشارات امیر کبیر در بيست‌ويكمين دوره هفته كتاب جمهوری اسلامی ايران علاوه بر انتشار دو اثر سیاسی و اقتصادی 16 عنوان از کتاب‌های جیبی خود را روانه بازار نشر می‌کند./
اعلام برنامه‌های انتشارات امیر کبیر در هفته کتاب
 

سعید کرمی، معاون علمی و فرهنگی انتشارات امیر کبیر در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، عنوان کرد: با آن وجود ‌که در هفته کتاب می‌خواهیم به نوعی اهمیت توجه به کتاب را برای جامعه فرهنگی یادآور شویم، اما کتاب نیازمند توجه و حمایت‌های جدی‌تر است. هر جامعه‌ای که بخواهد ساخته شود و مسیر تمدنی خود را به نحو مطلوبی طی کند، تردیدی نیست که پایه‌های آن تمدن باید از کتاب آغاز شود. از این رو باید با این رویکرد به هفته کتاب نگریست.

معاون علمی و فرهنگی انتشارات امیر کبیر بیان کرد: این مرکز برای تشویق عموم افراد جامعه به کتابخوانی تخفیف‌های 15 تا 20 درصدی برای مخاطبان این انتشارات در نظر گرفته‌است که در فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های این مرکز در سراسر کشور این تخفیف‌ها ارایه می‌شوند. 

وی افزود: انتشارات امیر کبیر دو کتاب ویژه نیز در این هفته منتشر و روانه بازار نشر خواهد کرد. «اقتصاد مقاومتی» عنوان نخستین اثر است که به همت عباسعلی اختری و بر اساس یافته‌های حوزه علم و دانش اقتصاد و بر پایه آیات، روایات و تجارب انقلاب اسلامی پدید آمده‌است. «نقش روحانیت در اقدامات ضداستعماری و ضد استکباری» اثر دیگری است که به همت دکتر محمدحسین رجبی‌دوانی تالیف شده و در این هفته منتشر می‌شود.

کرمی اعلام کرد: انتشارات امیر کبیر 16 عنوان کتاب جیبی در حوزه تمدن و فرهنگ ایرانی ـ اسلامی تهیه کرده است که در بیست‌ و یکمین هفته کتاب منتشر خواهندشد.

بيست و يكمين دوره هفته كتاب جمهوری اسلامی ايران از 25 آبانماه تا دوم آذرماه امسال در سراسر كشور برگزار می‌شود.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 184585