انتشار هفده آهنگ آسان ویولن «گودهارت»

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۰۲
 
 
ترجمه کتاب «آهنگ‌های شاد با ویولن» اثر دینی گودهارت با ترجمه ستاره بهشتی منتشر شد. این کتاب شامل هفده آهنگ آسان برای کودکان و هنرجویان مبتدی موسیقی است.-
انتشار هفده آهنگ آسان ویولن «گودهارت»
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، کتاب «آهنگ‌های شاد با ویولن» شامل 21 عنوان سر فصل درسی مانند «والس برای آکاردون»، «بوسانوا برای ارکستر»، «پیانو آنا»، «ضرب بر روی طبل‌ها»، «خواب‌های قشنگ»، «امروز من ویولن یک می‌زنم» و «اولین اجرای من» است. 

در کتاب «آهنگ‌های شاد با ویولن» به نقل از «دینی گودهارت» مولف و آهنگساز درباره موضوع کتابش می‌خوانیم: ویولن فان مجموعه‌ای از آهنگ‌های متنوع، مناسب هنرجویان ابتدایی است.
 
همچنین ستاره بهشتی، مترجم و استادیار موسیقی در دانشگاه تهران در ابتدای این کتاب نوشته است: «ارتباط عمیق با موسیقی از کودکی در ارکسترهای مطرح بین‌المللی مانند Aspen  و Tanglewood آمریکا و ارکستر Graz اتریش و از طرف دیگر تدریس در دانشگاه تگزاس و حضور چند سال اخیرم در دانشگاه‌های ایران، مرا در آموزش روش‌های جدید به هنرجویان هموطن مصمم کرد.»
 
کتاب «آهنگ‌های شاد با ویولن» در 29 صفحه با شمارگان یک‌هزار جلد از سوی نشر تصنیف به قیمت چهار هزار تومان راهی بازار کتاب شده است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 184739