داوران دومین دوره «جایزه داستان بیهقی» معرفی شدند

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۴۰
 
 
داوران دومين دوره «جايزه داستان بيهقي» از سوي برگزاركنندگان اين جايزه معرفي شدند.-
داوران دومین دوره «جایزه داستان بیهقی» معرفی شدند
 

به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، ابوتراب خسروی، علی خدایی، ناهید طباطبایی، احمد اکبرپور و شهریار وقفی‌پور به عنوان داوران مرحله نهایی دومین دوره جايزه بيهقي معرفي شدند. 

دومین دوره جایزه بیهقی مانند دوره پیشین در دو مرحله داوری خواهند شد. پيش‌تر طی فراخواني از داستان‌نویسان ایرانی در سراسر جهان دعوت ‌شده بود تا داستان‌های كوتاه خود را براساس ضوابط و مقررات منتشر شده از سوي اين انجمن به دبيرخانه اين مسابقه ارسال کنند.

نويسندگان موظف‌اند آثار ارايه شده را حداکثر در چهار هزار کلمه، در محیط «WORD 2003- 2007» همراه با نام، نام خانوادگی، نام داستان، سن، شهر و استان محل سکونت، آدرس دقیق پستی، پست الکترونیکی و شماره تلفن در صفحه‌ای جداگانه ضمیمه داستان كرده و به دبيرخانه اين مسابقه ارسال كنند. 

داستان‌‌های ارسالی به اين مسابقه نبايد پیش از این در جایزه‌ای برگزیده شده باشند. مهلت ارسال آثار به اين مسابقه تا تاریخ 30 آذرماه است و تاریخ اعلام شده، تمدید نخواهد شد.

نويسندگان براي شرکت در دومین دوره جایزه داستان بیهقی می‌توانند  داستان‌های خود را از طریق پست الکترونیکی انجمن به نشانی bayhaqistory@gmail.com ارسال، و برای اطلاعات تکمیلی به سایت انجمن به نشانی http://www.bayhaqi-story.ir مراجعه کنند.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 188317