تمدید «ذخیره امید» تا پایان این هفته

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۳۱
 
 
نمایشگاه کتاب «ذخیره امید» که از 16 آذر در دانشگاه افسری امام علی(ع) برپاست، تا پایان این هفته (5 دی‌ماه 92) در محل این دانشگاه تمدید شد._
تمدید «ذخیره امید» تا پایان این هفته
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، انتشارات سوره سبز متولی این نمایشگاه است و تاکنون کتاب‌های آتا، تاوان شیرین، فرمانده جوان و باد سرخ، پرفروش‌ترین آثار این ناشر در نمایشگاه‌ «ذخیره امید» بوده‌اند.

کتاب «اطلس نبرد‌های ماندگار» نیز با تخفیف ویژه‌ 50 درصد در سبد خرید دانشجویان دانشگاه افسری امام علی(ع) قرار گرفت.

همچنین آثار مرجعی چون مصحف کلام‌الله مجید، حافظ، گلستان و بوستان سعدی، کتاب‌های دیگر ناشران بودند که با استقبال دانشجویان مواجه شدند.

آزمون جامع کتابخوانی دانشجویان دانشگاه امام علی(ع) بر اساس کتاب «اطلس نبرد‌های ماندگار» نیز با پایان نمایشگاه کتاب «ذخیره امید» در محل دانشگاه افسری امام علی(ع) برگزار می‌شود و هدایایی به 14 دانشجوی برگزیده تعلق خوهد گرفت.

بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر این‌که «من همیشه به این دانشگاه (دانشگاه افسری امام علی) به چشم یک ذخیره امید نگاه کرده‌ام» دلیل نام گذاری این نمایشگاه کتاب با عنوان «ذخیره امید» عنوان شده است.

در این نمایشگاه با دستور مستقیم سرهنگ فولادی، فرمانده دانشگاه افسری امام علی(ع)، علاوه بر ارایه تخفیف 30 درصدی برای تمامی آثار ارایه شده، دانشجویان 70 درصد قیمت کتاب را طی اقساط پرداخت می‌کنند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 189366