انتشار 92 کتاب در یک کتاب

 
تاریخ انتشار : شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۴۵
 
 
کتاب سال لاک‌پشت پرنده که برای معرفی کتاب‌های برگزیده کودک و نوجوان به خانواده‌ها تالیف شده است، روز یکشنبه چهارم اسفند همزمان با برگزاری مراسم اهدای نشان‌های لاک‌پشت پرنده، رونمایی خواهد شد.
تصویر کتاب
 
تصویر کتاب

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از شهر کتاب، در کتاب سال لاک‌پشت پرنده، ۹۲ کتاب برگزیده برای مخاطبان کودک و نوجوان معرفی شده است که معرفی‌ها علاوه بر شناسنامه کتاب و تصویر روی جلد کتاب‌ها، یادداشت کوتاهی به زبان ساده را نیز شامل می‌شود.

کتاب سال لاک‌پشت پرنده برای پدران، مادران، مربیان و مدیران مهدکودک‌ها، معلمان و مدیران مدارس، کتابداران و همه کسانی که با کودکان سر و کار دارند، راهنمای مفیدی است. این کتاب‌ها معرفی بهترین کتاب‌هایی است که در طول یک سال در فهرست لاک‌پشت پرنده آمده است.

لاک‌پشت پرنده، فهرستی است از کتاب‌های بر‌تر برای کودکان و نوجوانان ایرانی که هر فصل انتخاب می‌شوند. این کتاب هم انتخاب‌های یک سال این فهرست را با زبانی ساده معرفی می‌کند.

فهرست لاک‌پشت پرنده حاصل تلاش گروهی از منتقدان، کار‌شناسان، و نویسندگان کودک و نوجوان است که کتاب‌های منتشر شده در ایران را بررسی می‌کنند. کتاب‌ها بر اساس شیوه‌نامه‌ای مکتوب و اصول و معیارهایی روشن به فهرست راه می‌یابند و با توجه به رتبه‌های دریافتی رده‌بندی می‌شوند./

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 195081