مدیر کمیته اجرایی خبر داد:

باران امروز فرصتی برای شناسایی نقص‌های اجرایی نمایشگاه کتاب

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۳۰
 
 
حسین صفری، مدیر کمیته اجرایی نمایشگاه گفت: بارش شدید باران که از دقایقی قبل شروع شد نه تنها خسارتی به سازه‌ها و چادرهای نسب شده در نمایشگاه وارد نکرد بلکه سبب شد مشکلات موجود در بخش اجرایی شناسایی شود.
حسین صفری
 
حسین صفری

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) حسین صفری، مدیر کمیته اجرایی نمایشگاه با اشاره به این‌که بارش شدید و ناگهانی باران در دقایقی که گذشت سبب خوشحالی کارکنان در بخش کمیته اجرایی شده است، گفت: بارش شدید باران که از دقایقی قبل شروع شد نه تنها خسارتی به سازه‌ها و چادرهای نسب شده در نمایشگاه وارد نکرد بلکه سبب شد مشکلات موجود در بخش اجرایی شناسایی شود.

وی افزود: بنا بر گزارشی که از ناظران ستاد اجرایی مستقر در بخش‌های مختلف نمایشگاه به من رسیده است علی‌رغم این‌که بارش بسیار شدید بود اما بیشتر سالن‌ها موقعیت خوبی داشته مشکل خاصی ایجاد نشده است. 

صفری ادامه داد: 90 درصد پوششی که برای سالن‌ها ایجاد شده مقاوم و مطلوب بوده و فقط در 10 درصد نیاز به بازسازی، ترمیم و لکه گیری دیده شد که تا فردا نهایی و تحویل خواهد شد. صفری اظهار امیدواری کرد که با رفع محدود نقایص موجود بتوان محل مناسبی را برای حضور مردم و ناشران فراهم کرد.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 198146