۱
 

استقبال خوب از 12 جلد حواستو جمع کن!

 
تاریخ انتشار : جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۷
 
 
مجموعه 12 جلدی «حواستو جمع کن» از سری کتاب‌های قاصدک است که به کوشش فهیمه سیدناصری تهیه و توسط واحد کودک ونوجوان موسسه نشر و تحقیقات ذکر چاپ شده است.
استقبال خوب از 12 جلد حواستو جمع کن!
 

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، این مجموعه حاوي کتاب‌هایی است که به اشكال مختلف به توضیح فعالیت‌های آموزشی می‌پردازند، آموزش هايي که کودکان با انجام عملي آنها می‌توانند مهارت‌های خود را در بسیاری از عرصه‌ها تقویت کنند. 

هدف آموزش‌های این مجموعه ایجاد میل و اشتیاق به یادگیری در کودکان و تقویت تمرکز و دقت در تمام زمینه‌های آموزشی و آشناكردن آنان با دنیای اطراف خود است.

این مجموعه آموزشی كه برای كودكان 2 تا 7 سال نوشته شده، در زمينه آشنایی کودکان با رياضی و شناخت اعداد، علوم، پرورش ذهن و تمركز و دقت كودكان تلاش می کند.

كتاب هاي «تشخيص و ارتباطات، تطابق و هماهنگی»، « تمركز و دقت، مفاهيم كاربردی»، « شناخت شکل‌ها، تفاوت و تشابه»، «آموزش مفاهيم رياضی،مفاهيم متضاد»، « آموزش مفاهيم علوم، شناخت و طبقه بندی جانوران»،« آموزش رياضی، شناخت اعداد 1تا 5»، «آموزش رياضی، شناخت اعداد 5تا 9»، «آموزش رياضی، شمارش و ترتيب اعداد 1تا 9»، «آموزش مفاهيم علوم، شناخت و طبقه بندی گياهان»، «آموزش مفاهيم علوم، آشنايی با كاربرد وسايل مختلف»، « آموزش مفاهيم علوم، ارتباطات محيط اطراف ما» و «آمادگی برای نوشتار، هماهنگي چشم و دست با خطوط نقطه چين» تشكيل دهنده اين مجموعه هستند.

این مجموعه كتاب ها در چاپ بیست و چهارم در شمارگان 3000 نسخه و بهای هر جلد1500 تومان در ازسوي موسسه نشرو تحقيقات ذكر عرضه شده است.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 201591
 


 
نیلوفر پدرام
۱۳۹۷-۰۷-۱۴ ۱۴:۰۴:۲۹
کتاب حواستو جمع کن (227000)