کتابخانه ملک یک هفته تعطیل می‌شود

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۵۴
 
 
خدمات‌رسانی فرهنگی بخش کتابخانه موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک به مدت یک هفته از شنبه 26 مهر تا پنج‌شنبه یکم آبان 1393 به دلیل آماده‌سازی تالارهای طبقات جدید کتابخانه متوقف خواهد شد.
کتابخانه ملک یک هفته تعطیل می‌شود
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، موقوفه آستان قدس رضوی، پس از حدود یک سال کار پیاپی و پیگیر ساختمانی که بدون تعطیل و توقف خدمات‌رسانی فرهنگی به مخاطبان و مراجعان همراه بود، طبقات جدید کتابخانه‏‏، پنج‌شنبه یکم آبان 1393 خورشیدی گشایش خواهند یافت؛ بدین ترتیب فضای خدمات‌رسانی فرهنگی بخش کتابخانه موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک از یک طبقه به سه طبقه و از 400 به 1460 متر مربع گسترش خواهد یافت.

در کتابخانه جدید، یک طبقه به تالار مطالعه بانوان، یک طبقه به تالار مطالعه آقایان و یک طبقه ویژه به محققان و پژوهشگران اختصاص خواهد یافت. از این‌رو برای آماده‌سازی طبقات جدید و جابه‌جایی کتاب‌ها و تجهیزات فنی، خدمات‌رسانی بخش کتابخانه به مدت یک هفته از شنبه 26 مهر تا پنج‌شنبه یکم آبان 1393 خورشیدی متوقف خواهد شد.

با گشایش طبقات جدید در روز پنج‌شنبه یکم آبان، خدمات‌رسانی فرهنگی بخش کتابخانه به مراجعان و پژوهشگران در فضای گسترده جدید با امکانات و تجهیزاتی روزآمد از سرگرفته خواهد شد.

با وجود توقف یک هفته‌ای خدمات‌رسانی فرهنگی بخش کتابخانه، تالارهای موزه‌ای موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک در این زمان هم همچنان فعالیت خواهند داشت و گردشگران و بازدیدکنندگان می‌توانند همچون همیشه به تماشای آثار موزه‌ای در این تالارها بنشینند.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 209254