«سری خونین در آغوش خدا بود» روانه کتابفروشی‌ها شد/ دو اثر تازه از «هزاره ققنوس»

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۱۳
 
 
انتشارات هزاره ققنوس در ماه محرم امسال کتاب «سری خونین در آغوش خدا بود» اثر محمدرضا مهدی‌زاده و چاپ چهارم «تاریخ فرهنگ و تمدن اسلام و ایران» نوشته علی‌اکبر عباسی را به بازار كتاب عرضه کرده است.
«سری خونین در آغوش خدا بود» روانه کتابفروشی‌ها شد/ دو اثر تازه از «هزاره ققنوس»
 

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) کتاب «سری خونین در آغوش خدا بود» شامل دو بیتی‌های عاشورایی محمدرضا مهدی‌زاده است که در ماه محرم امسال به همت انتشارات هزاره ققنوس منتشر شده است.

این کتاب شامل سه دفتر از اشعار این شاعر با عنوان‌های ظهر شیدایی، حسرتنامه و چشم امید است که در سال‌های 92 و 93 گردآوری شده‌اند.

کتاب «سری خونین در آغوش خدا بود» اثر محمدرضا مهدی‌زاده با شمارگان هزار و 100 نسخه در 112 صفحه به قیمت هشت هزار و 600 تومان منتشر شده است.

چاپ چهارم کتاب «تاریخ فرهنگ و تمدن اسلام و ایران»
شناخت فرهنگ و تمدن ایران بعد از ورود اسلام، از ضرورت‌های جامعه ایرانی اسلامی است. آگاهی از ساختار و تاریخ فرهنگی و تمدنی کشور می‌تواند در ایجاد اعتماد به نفس، پرورش و شکوفایی استعدادها و کشف و بروز خلاقیت و استعدادهای نخبگان جامعه موثر باشد.

به‌تازگي چاپ چهارم کتاب «تاریخ فرهنگ و تمدن اسلام و ایران» از سوی انتشارات هزاره ققنوس منتشر شده است. 

این اثر در پنج فصل به بیان خلاصه‌ای از تاریخ، تمدن و فرهنگ اسلام و ایران می‌پردازد. نخستین فصل این کتاب شامل کلیاتی درباره تاریخ و تمدن اسلامی ـ ایرانی است.

چاپ چهارم کتاب «تاریخ فرهنگ و تمدن اسلام و ایران» نوشته علی‌اکبر عباسی با شمارگان هزار و 100 نسخه به بهای هشت هزار تومان به بازار كتاب آمده است.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 210463