با شرکت در سومین دوره طرح مردم‌نهاد «نذر کتاب» در شهر کتاب پارس

کتاب‌های غیر ضروری‌تان را به دست روستایی‌ها برسانید

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۰۶:۱۱
 
 
اگر کتاب کهنه، دست دوم یا غیرضروری دارید، می‌توانید آن را به بچه‌های روستایی هدیه بدهید. شهرکتاب پارس آماده پذیرش کتاب‌های ارسالی شهروندان و علاقه‌مندان به برنامه «نذر کتاب» است.
کتاب‌های غیر ضروری‌تان را به دست روستایی‌ها برسانید
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) امسال سومین دوره طرح مردم‌نهاد «نذر کتاب» طی روزهای 27 تا 29 آبان ماه برگزار می‌شود.

در این طرح که با مشارکت جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های تهران و موسسه «شهر کتاب» به انجام می‌رسد، کتاب‌های اهدایی شهروندان تهرانی دسته‌بندی شده و به مناطق محروم روستایی کشور منتقل می‌شود.

برگزارکنندگان این طرح همچنین از ناشران حوزه کودک و نوجوان دعوت کرده‌اند تا با مشارکت در «نذر کتاب» به رفع نیاز کودکان روستایی به کتاب  یاری رسانند.

 در دو دوره‌ قبلی نذر کتاب که مرداد و اسفند 1392 در شهر کتاب مرکزی و بهشتی برگزار شده بود، 22 هزار جلد کتاب‌های اهدایی شهروندان، زمینه‌ساز تجهیز و سامان‌دهی نیاز 45 روستا و هفت سازمان مردم‌نهاد به کتاب شد.

علاقه‌مندان در استان البرز و غرب تهران به اهدای کتاب و مشارکت در این طرح فرهنگی می‌توانند به شهرکتاب پارس؛ واقع در اتوبان تهران کرج، گرمدره، پارک آبی پارس، مرکز خرید اکواگالری مراجعه کنند.

همچنین علاقه‌مندان در جنوب و شرق شهر تهران نیز می‌توانند از سه‌شنبه، 27 آبان تا پنج‌شنبه، 29 آبان از ساعت 10 تا 16 به دانشکده فنی تهران جنوب به نشانی بزرگراه امام علی، بزرگراه شهید محلاتی‌ شرق، خیابان دهم فروردین (شهید شاه‌آبادی)، خیابان کوثر، تقاطع بلوار آهنگ (شهید ده‌حقی) مراجعه کنند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 211326