امیرمسعود شهرام نیا:

نمایشگاه کتاب نقطه آغازی برای عمل کردن به تفاهمنامه با ایتالیاست

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۳۶
 
 
قائم مقام و معاون اجرایی نمایشگاه کتاب تهران با بیان اینکه استقبال بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب بی‌سابقه بود، گفت: چندی پیش با ایتالیا تفاهمنامه ای را به امضا رساندیم که به نظر می‌رسد نمایشگاه کتاب تهران امسال نقطه آغازی برای عمل کردن به تفاهم‌نامه با این کشور باشد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از ستاد خبری بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، امیرمسعود شهرام نیا گفت: امروز  پنج شنبه 17 اردیبهشت‌ماه  مراسم «روز ایتالیا» با نمایندگی روبرتو کینی، رئیس نمایشگاه بولونیا برگزار شد. طی این مراسم مباحث مورد علاقه طرفین، ارتباط فرهنگی میان ایران و ایتالیا و نقش سفارت ایتالیا در روابط فرهنگی با ایران مطرح شد.

وی افزود: طی حضور نماینده و سفیر ایتالیا در نمایشگاه کتاب تهران مقرر شد تا در حوزه همکاری با نمایشگاه بولونیا تعامل بیشتری صورت گیرد.

قائم مقام و معاون اجرایی نمایشگاه کتاب تهران عنوان کرد: عصر امروز(17 اردیبهشت ماه) نیز  در برج میلاد برنامه‌ای با نام «شب عمان» تدوین شده و فردا هم «روز عمان» است که برنامه‌های متعددی برای آن طراحی کرده‌اند. در این برنامه وزیر اطلاع‌رسانی و معاون وزیر فرهنگ این کشور حضور خواهند داشت.

بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «خواندن، گفت‌وگو با جهان» از 16 تا 26 اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 222264