ارائه 1200 عنوان کتاب جهاد دانشگاهی در نمایشگاه کتاب/ 190 عنوان چاپ نخست

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۷
 
 
واحد‌های انتشاراتی جهاد دانشگاهی یک‌هزار و 200 عنوان کتاب را در بیست و نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه می‌کنند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) مجموع واحد‌های انتشاراتی جهاد دانشگاهی برای بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، یک‌هزار و 200 عنوان کتاب در حوزه‌های مختلف از‌ جمله علوم انسانی، علوم پايه، فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبيعی، علوم پزشکی، هنر و معماری را آماده عرضه کرده‌اند. 190 عنوان از این تعداد چاپ نخست است.   

جهاد دانشگاهی با 6 غرفه در نمایشگاه بین‌المللی کتاب حضور دارد که سازمان انتشارات نمایندگی و مدیریت واحدهای اصفهان، صنعتی اصفهان، یزد، اردبیل، زنجان، علامه طباطبایی، اراک و ارومیه را بر عهده دارد. واحدهای خوارزمی، خراسان رضوی، صنعتی امیرکبیر و تهران به‌صورت مستقل در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور خواهند داشت.

سازمان انتشارات همچنین همزمان با برگزاری نمايشگاه، ساماندهی شركت و حضور واحدهای جهاد دانشگاهی سراسر كشور در نمايشگاه كتاب را بر عهده دارد. ارائه خدمات و فراهم كردن زمينه حضور ناشران جهاد دانشگاهی، اداره غرفه‌‌ها در سالن‌های ويژه ناشران دانشگاهي و انجام امور تبليغاتی و اطلاع‌رسانی ازجمله خدماتی است كه در طول برگزاری نمايشگاه ازسوی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی به دانشجويان و دانشگاهيان ارائه می‌شود.

با توجه به تغییر مکان برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب، جهاد دانشگاهی به دنبال اجرای طرحی با هدف هماهنگی با دانشگاه‌های سراسر کشور برای اعزام دانشجویان به نمایشگاه است.

بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران 15 تا 25 اردیبهشت ماه 1395 در محل «شهر آفتاب» تهران برگزار می‌شود. 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 234630