انتشار ویژه‌نامه اینترنتی «معلم مطهر»/ به‌ر‌وزرسانی «نورنگ» و 40 تصویر مرتبط به مبعث

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۵
 
 
ویژه‌نامه اینترنتی «معلم مطهر» به مناسبت گرامیداشت روز معلم و سالروز شهادت شهید مطهری منتشر شده است. همچنین پایگاه «نورنگ» با بیش از 40 تصویر مرتبط به مبعث و هفته معلم به‌روزرسانی شده است.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی، به همت محققان مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی، همزمان با روز معلم و شهادت معلم شهید استاد مرتضی مطهری، ویژه‌نامه اینترنتی «معلم مطهر» در پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه بارگذاری شده است.

ویژه‌نامه معلم مطهر در هشت بخش با بیش از ۲۰ مطلب به منظور تجلیل و تکریم مقام معلم و بزرگداشت این روز منتشر شده است که به گوشه‌ای از سیره علمی و عملی استاد مطهری می‌پردازد. «مقام معلم»، «آداب تعلیم و تربیت»، «معلم نمونه»، «برگی از حیات جاودان معلم شهید»، «پرسش و پاسخ»، «معرفی کتاب»، «نگارخانه» و« پیوندهای مرتبط» بخش‌های اصلی این ویژه‌نامه است.
 
همچنین «آداب تعلیم در قرآن»، «آداب شاگرد در مجلس درس»، «نظر شهید مطهری (ره) درباره نقش ولی‌ فقیه»، «آداب تعلیم و تعلم در داستان موسی و خضر (علیهماالسلام)»، «هنر تدریس»، «ویژگی‌های معلم خوب»، «زندگی و مبارزات آیت‌الله شهید مطهری»، «آفتاب فروزان»، «نقش شهید مطهری در پیروزی انقلاب اسلامی»، «ماخذشناسی آثار مکتوب پیرامون زندگی، شخصیت، آراء و اندیشه‌های استاد مرتضی مطهری»، «صدای پای مدرسه» از جمله مطالب ارائه شده این ویژه‌نامه است. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و بهره‌گیری از این ویژه‌نامه نشانی http://www.hawzah.net/fa/Occation/View/70153 مراجعه کنند.
 
این پایگاه همچنین به مناسبت روز معلم و مبعث رسول اکرم (ص) وبگاه «نورنگ» را با مجموعه‌ای از کارت‌های پستال، قالب‌های پاورپوینت، تصاویر و بسته‌های پس‌زمینه به روزرسانی کرده است. نورنگ تاکنون بیش از ۴۰ اثر از محصولات خود را در موضوع هفته معلم و عید مبعث تولید کرده که با مراجعه به نشانی noorang.ir قابل مشاهده است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 235597