بازدید معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرعامل خانه کتاب از اجرای طرح «تابستانه کتاب»

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۲
 
 
معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، همزمان با برگزاری طرح «تابستانه کتاب» از دو کتابفروشی شرکت‌‌کننده در این طرح بازدید می‌کند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، همزمان با برگزاری نخستین دوره جشنواره «تابستانه کتاب» سیدعباس صالحی، معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از کتابفروشی‌های مینیاتور و رود بازدید می‌کند.
 
بازدید صالحی از کتابفروشی مینیاتور امروز (22 تیرماه) ساعت 15 و 30 دقیقه و بازدید از کتابفروشی رود نیز ساعت 16 امروز انجام خواهد شد.
 
در این بازدید، مجید غلامی جلیسه، مدیرعامل مؤسسه خانه کتاب که اجرای طرح «تابستانه کتاب» را بر عهده دارد، حضور خواهد داشت و صالحی با کتابفروشان به گفت‌و‌گو خواهد پرداخت و درباره روند اجرای این طرح بحث و تبادل نظر خواهد کرد.
 
کتابفروشی مینیاتور در خیابان انقلاب، روبه‌روی سینما بهمن، بازارچه کتاب، شماره 7 و کتابفروشی رود نیز در خیابان کریمخان، نبش میرزای شیرازی، شماره 109 واقع است.
 
طرح «تابستانه کتاب»، بعد از دو طرح «کتابفروشی به وسعت ایران» و «عیدانه کتاب» به منظور حمایت از کتابفروشی‌ها و اختصاص یارانه خرید کتاب به مصرف‌کننده از مسیر کتابفروشی‌ها از 16 تیر به مدت یک ماه با مشارکت حدود 600 کتابفروشی اجرا می‌شود.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 238343