ارسال بیش از 200 اثر به سومین جشنواره مروجان کتابخوانی

 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۸
 
 
دبير سومين دوره جشنواره تقدیر از مروجان كتابخواني با بیان این‌که کمتر از یک هفته به پایان مهلت ارسال آثار به جشنواره باقی‌ مانده است، از ارسال بیش از 200 اثر و ایده‌ خلاقانه در ترویج کتابخوانی به دبیرخانه‌ این جشنواره خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی سومین جشنواره تقدیر از مروجان  کتابخوانی، محسن حاجی زين‌العابدينی گفت: تاکنون 200 طرح و ایده‌ خلاقانه به دبیرخانه‌ جشنواره رسیده و انتظار می‌رود تا بیستم مهرماه، آخرین مهلت ارسال آثار، این تعداد افزایش پیدا کند.

وی ادامه داد: علاقه‌مندان به شرکت در سومین جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی می‌توانند گزارش‌ها و مستندات فعالیت‌های خود را در زمینه ترویج کتابخوانی به همراه فرم پیوست تکمیل و تا پایان وقت اداری 20 مهرماه 1395 از طریق رایانامه (پست الکترونیکی) یا پست به دبیرخانه «سومین جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی» ارسال کنند. ایمیل جشنواره به این نشانی moravejan3.95@gmail.com قابل دسترس است.

حاجی زين‌العابدينی افزود: همچنین نشانی پستی دبیرخانه به این شرح است: بزرگراه حقانی (محور غرب به شرق) - بعد از ايستگاه مترو حقانی - بلوار كتابخانه ملی – سازمان اسناد و كتابخانه ملی جمهوری اسلامی ايران - انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران. تلفاکس: 81622984-021.

دبير سومين دوره جشنواره تقدیر از مروجان كتابخوانی عنوان کرد: فراخوان جشنواره به همراه فرم شرکت در آن از وبگاه انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران به نشانی www.ilisa.ir و همچنین سایت جشنواره به نشانی www.moravejan.ir قابل دریافت است.
 
وی گفت: علاقه‌مندان شرکت در جشنواره باید حتما هم فرم شرکت در جشنواره (فراخوان) را تکمیل و هم مستندات مانند فیلم و عکس و گزارش را به ضمیمه ارسال کنند. اگر حجم مستندات زیاد است و نمی‌شود از طریق رایانامه ارسال کرد، می‌توانند به نشانی پستی دبیرخانه جشنواره که روی وب‌سایت موجود است، ارسال کنند.

حاجی زین‌العابدینی ادامه داد: براساس فراخوان جشنواره، افراد و گروه‌های متعدد می‌توانند در این رقابت شرکت کنند و در تشریح گروه‌های شرکت‌کننده عنوان شده که «افراد فعال در حوزه ترویج کتابخوانی»،«گروه‌ها و نهادهای غیردولتی»،«بخش بین‌الملل »، «گروه‌ها و افراد فارسی‌زبان در خارج از کشور»،«گروه‌ها و افراد خارجی فعال مروج کتاب در ایران»، «کشورهای فارسی‌زبان یا دارای جمعیت‌های بزرگ فارسی‌زبان (افغانستان، تاجیکستان، هندوستان و ...) امکان شرکت در این رقابت را دارند. همچنین در بخش ویژه این رقابت از «معلمان مدرسه و اساتید دانشگاه»، «امام جمعه و جماعت»، «کتابداران»، «کتابفروشی‌ها»، «مهدکودک‌ها»، «واحدهای صنفی، بخش خصوصی و مراکز خدمات عمومی» و «مروجان الکترونیکی و دنیای مجازی» که بیشترین و موثرترین فعالیت در برگزاری کتاب را داشته‌اند، تقدیر خواهد شد.
 
دبیر سومین جشنواره تقدیر از مروجان کتاب تصریح کرد: در مرحله اول که مهلت ارسال آثار تا تاریخ 25 شهریور تعیین شده بود، بیش از 110 اثر به جشنواره رسیده بود.  در پی تماس‌های زیادی که با جشنواره گرفته می‌شد، مهلت ارسال آثار تا 20 مهر 1395 تمدید شده است.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 241102