فراخوان هفتمین جشنواره «کتاب دین و پژوهش‌های برتر» در نمایشگاه کتاب اعلام می‌شود

 
تاریخ انتشار : شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۷
 
 
فراخوان هفتمین دوره جشنواره «کتاب دین و پژوهش‌های برتر» اردیبهشت 96 و همزمان با نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منتشر خواهد شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی ششمین دوره جشنواره «کتاب دین و پژوهش‌های برتر»، دبیرخانه این رویداد اعلام کرد که فراخوان جشنواره به روال دوره‌های گذشته در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منتشر خواهد شد و از آن تاریخ به بعد علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را که در سال‌های 94 و 95 منتشر شده، به دبیرخانه ارسال کنند.
 
جشنواره «کتاب دین و پژوهش‌های برتر» به‌صورت دوسالانه به بررسی و انتخاب مجموعه متنوعی از موضوعات و تألیفات حوزه دین می‌پردازد.
 
سال 93 پنجمین دوره این رویداد برگزار شده بود و ششمین دوره هم در ۱۰ گروه «علوم قرآن و حدیث»، «اصول، فقه و حقوق اسلامی»، «فلسفه، کلام، عرفان، اخلاق و مذاهب اسلامی»، «تاریخ، فرهنگ و تمدن اسلامی»، «ادبیات‌ داستانی و رمان»، «کودک و نوجوان»، «علوم اجتماعی»، «علوم اقتصادی و مدیریت اسلامی»، «علوم تربیتی، روانشناسی و علوم رفتاری»، «علوم سیاسی، انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره)» در تاریخ 8 دی‌ماه از برگزیدگان خود تجلیل می کند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 243592