جای خالی دو گروه بین برگزیدگان جشنواره «کتاب دین و پژوهش‌های برتر»

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۵
 
 
هیات داوران ششمین دوره جشنواره «کتاب دین و پژوهش‌های برتر» نتایج داوری دو گروه «اصول، فقه و حقوق اسلامی» و «علوم تربیتی، روانشناسی و علوم رفتاری» را اعلام کردند که بر این اساس هیچیک از آثار این دو گروه به جمع 14 اثر برتر و شایسته تقدیر راه نیافت.
 
به گزارش خبرگزاری  کتاب ایران (ایبنا) به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی ششمین دوره جشنواره «کتاب دین و پژوهش‌های برتر، 462 اثر در گروه «اصول، فقه و حقوق اسلامی» و 208 اثر در گروه «علوم تربیتی، روانشناسی و علوم رفتاری» به دبیرخانه این رویداد رسید و از سوی هیات داوران بررسی شد. ا
 
در پایان داوری‌ها، هیچیک از آثار این دو گروه، حدنصاب شاخص‌های موردنظر هیات داوران را کسب نکرده و به جمع 14 اثر برتر و شایسته تقدیر راه نیافت.
 
ششمین جشنواره کتاب دین و پژوهش‌های برتر در ۱۰ گروه با محورهای «علوم قرآن و حدیث»، «اصول، فقه و حقوق اسلامی»، «فلسفه، کلام، عرفان، اخلاق و مذاهب اسلامی»، «تاریخ، فرهنگ و تمدن اسلامی»، «ادبیات‌ داستانی و رمان»، «کودک و نوجوان»، «علوم اجتماعی»، «علوم اقتصادی و مدیریت اسلامی»، «علوم تربیتی، روانشناسی و علوم رفتاری»، «علوم سیاسی، انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره)» در تاریخ 8 دی‌ماه از برگزیدگان خود تجلیل می‌کند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 243640