«نهج‌البلاغه» و «صحیفه سجادیه» با طرح‌های جدید در اختیار زائران رضوی

 
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۹
 
 
کتاب‌های «نهج‌البلاغه» و «صحیفه سجادیه» با طرح های جدید در اختیار زائران بارگاه حرم مطهر رضوی قرار گرفت.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از معاونت تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی، از این پس زائران بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) می‌توانند در کنار قرآن کریم، از مفاتیح و منتخب ادعیه از کتاب‌های «نهج‌البلاغه» و «صحیفه سجادیه» با طرح‌های جدید بهره‌مند شوند.
 
اداره تولیدات فرهنگی آستان قدس رضوی، همزمان با زمستان سال 1395 و با توجه به نیاز زائران به استفاده از انواع کتاب‌های پرکاربرد دینی و معارفی در سطح حرم مطهر، ضمن ارائه ایده و طرحی نو، نسبت به طراحی، چاپ و توزیع کتاب‌های «نهج‌البلاغه» و «صحیفه سجادیه» در کنار سایر کتاب‌های نورانی موجود در سراسر حرم مطهر رضوی اقدام کرد.
 
کتاب «نهج‌البلاغه» با ترجمه استاد محمد دشتی و در قطع وزیری توسط  به‌نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) به چاپ رسیده است، همچنین کتاب «صحیفه سجادیه» با ترجمه آیت‌الله صفایی بوشهری ، توسط مؤسسه فرهنگی و هنری قدر ولایت به زینت طبع آراسته شده و در اختیار زائران بارگاه ملکوتی حضرت شمس‌الشموس قرار گرفته است.
 
این کتاب‌ها با تیراژ بالای 2 هزار جلد، ضمن بهره‌گیری از طراحی جلد زیبا و ترجمه‌ای روان و قابل‌فهم برای تمامی اقشار مردم، در قفسه‌های کتاب‌های نورانی حرم مطهر رضوی قرار گرفته‌اند.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 243789