تمدید مهلت شرکت در طرح ملی مطالعاتی «سفر شهادت» تا پایان اسفندماه

 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۴
 
 
طرح ملی مطالعاتی «سفر شهادت» ویژه دانشجویان سراسر کشور به همت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی و همکاری مؤسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی‌صدر تا پایان اسفند‌ماه تمدید شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، مهلت حضور در طرح مطالعاتی «سفر شهادت» تا پایان اسفند‌ماه تمدید شد.

دانشجویان علاقه‌مند به شرکت در این طرح باید دیدگاه‌های خود را درباره قیام امام حسین(ع) و با محوریت کتاب «سفر شهادت» حداکثر در یک‌هزار و 500 واژه در قالب فرم بارگذاری شده در سایت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی به پست الکترونیکی ketabkhani@isba.ir ارسال کنند.

دانشجویان برگزیده بعد از داوری و آثار از سوی دبیرخانه، در مراسمی با اهدای جوایز نفیس تجلیل و آثار برگزیده در قالب کتابچه منتشر می‌شود.

دانشجویان می‌توانند نسخه الکترونیک این کتاب را از طریق سایت فیدیبو به نشانی  http://fidibo.com با ۵۰ درصد تخفیف خریداری کنند؛ علاوه بر این نسخه فیزیکی کتاب در فروشگاه سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، فروشگاه‌های شهر کتاب و موسسه امام موسی صدر با 20 درصد تخفیف ارایه می‌شود.

جوایز پنج نفر نخست دو میلیون، پنج نفر دوم یک میلیون و پنج نفر سوم 500 هزار تومان پیش‌بینی شده است. وزارتخانه‌های بهداشت درمان و آموزش پزشکی، علوم، تحقیقات و فناوری،  فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی و موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی‌صدر با سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی در اجرای این طرح همکاری دارند.

دانشجویان باید فرم ثبت‌نام در این طرح را از سایت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی به نشانی www.isba.ir دریافت کنند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 243793