دبیر جام باشگاههای کتابخوانی خبر داد

اعلام مهلت معرفی باشگاه‌های کتابخوانی برگزیده در شهرستان‌ها

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۶
 
 
ابراهیم حیدری دبیر جام باشگاههای کتابخوانی گفت: پانزده شهرستان شرکت‌کننده در جام باشگاه‌های کتابخوانی، تا دهم بهمن ماه فرصت دارند که باشگاه‌های برگزیده را به دبیرخانۀ مرکزی جام معرفی کنند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) دبیر اجرایی جام باشگاه‌ها افزود: کارشناسان ما پس از دریافت اسامی و مشخصات باشگاههای برگزیده در دبیرخانۀ جام باشگاهها، تا بیست و پنجم بهمن ماه، با بررسی مدارک باشگاهها و فعالیت‌های آنها، باشگاه برگزیده را انتخاب خواهند کرد. در کنار این انتخاب، بهترین کتاب به انتخاب بچه‌ها، بهترین نامه به نویسندگان و بهترین فیلم موبایلی معرفی کتاب نیز انتخاب خواهد شد.
 
به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی رویدادهای ترویج کتابخوانی،  معاون پژوهشی دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی و کتابخوانی، دربارۀ شاخص‌های انتخاب باشگاه برگزیده گفت: تعداد اعضا، تعداد کتاب‌های خوانده‌شده، اطلاع‌رسانی و فعالیت‌های ترویجی، مشارکت اعضا، تأثیر فعالیت‌های باشگاه، همکاری با نهادها، گروه‌ها یا سازمان‌های همکار و شیوۀ مشارکت آنها، نحوۀ هزینه‌ها و امکانات باشگاه و برنامه‌های آینده در انتخاب باشگاه برگزیده مد نظر قرار خواهد گرفت.
 
مراسم پایانی جام باشگاههای کتابخوانی، اسفند ماه جاری با حضور وزرای فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش در تهران برگزار می‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 244066