فراخوان مسابقه «آینده نشر کاغذی» منتشر شد

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۰
 
 
مسابقه طراحی و کاریکاتور «آینده نشر کاغذی» به مناسبت آغاز چهلمین سال تاسیس انتشارات ققنوس با همکاری خانه کتاب برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، فراخوان مسابقه طراحی و کاریکاتور «آینده نشر کاغذی» به مناسبت آغاز چهلمین سال تاسیس انتشارات ققنوس با همکاری «موسسه خانه کتاب»،  «نوین  کتاب گویا»، «فیدیبو» و «آوانامه»  منتشر شد.

بر اساس این فراخوان، علاقمندان می توانند تا 15 فروردین 1396 آثار خود را به سایت www.qoqnoos.ir  ارسال کنند.  هر شخص می تواند تنها 22 اثر ارسال کند. گفتنی است، آثار ارسالی نباید در جشنواره های پیشین به نمایش درآمده باشند.

آیدین آغداشلو، کامبیز درم بخش، قباد شیوا، جواد مجابی، فیروزه مظفری،  ساعد مشکی و  مسعود مهرابی به عنوان داوران  مسابقه  «طراحی و کاریکاتور» انتخاب شده‌اند.

نتايج این مسابقه در 3 مرحله «مقدماتي»، «نيمه‌نهايي» و «نهايي» اعلام می‌شود. در مرحله «مقدماتی» 100 اثری که بالاترین امتیاز را از ديد داوران داشته باشند در پايان فروردين ماه 1396 معرفي و به رأی علاقه‌مندان گذاشته مي‌شوند. هنرمنداني كه آثارشان به اين مرحله رسيده باشد مي‌توانند با لينكي كه در اختيارشان قرار مي‌گيرد اثر خود را تبليغ و رأي جمع كنند. كساني كه در نظرسنجي شركت مي‌كنند 3 رأي دارند كه مي‌توانند 3 رأي خود را به يك يا چند اثر بدهند.

در مرحله «نيمه‌نهايي» 45 اثر برتر از ديد داوران، به همراه 5 اثر محبوب از دید مردم، 50 اثر مرحلة نيمه‌نهايي را تشكيل مي‌دهند كه همزمان با نمايشگاه كتاب معرفي خواهند شد. در مرحله «نهايي» 10 اثر برتر بر اساس نظر داوران و يك اثر محبوب از نظر مردم معرفي و در مراسمي تجليل مي‌شوند.

در این مسابقه به نفر اول، دوم، سوم ، چهارم تا دهم و منتخب مردمي به ترتیب  دو ميليون تومان به همراه تنديس جشنواره و لوح تقدير، يك‌ونيم ميليون تومان به همراه  تنديس جشنواره و لوح تقدير، يك ميليون تومان به همراه تنديس جشنواره و لوح تقدير، بستة فرهنگي  به همراه لوح تقدير، يك ميليون تومان به همراه لوح تقدير اهداء می‌شود.

براي كسب اطلاعات بيشتر درباره این مسابقه به سايت انتشارات ققنوس مراجعه كنيد يا با شماره 11510151، داخلي 711 تماس بگيريد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 245361